Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Restaurant pizzeria PARENZO

Restaurant pizzeria PARENZO najdete na hlavní - Revoluční ulici v Nýřanech. Zveme Vás srdečně do naší restaurace, kde pro Vás připravujeme bohatou nabídku pizzy, těstovin, rissota, ryb, masa a dalších druhů pokrmů, k nimž samozřejmě nabízíme širokou nabídku kvalitních vín, nealkoholických i alkoholických nápojů a samozřejmě dobré kávy. Každý den pro Vás připravujeme polední menu sestavené z polévky, dvou druhů pizzy a dalších dvou nabídek vybraných z našeho menu. V příjemném prostředí naší restaurace můžete využít kuřácké i nekuřácké prostory a v teplých měsících také letní terasu a venkovní předzahrádku s nabídkou vynikající italské zmrzliny. Přijímáme platby v hotovosti, platebními kartami a v době obědů (v pracovní dny od 11 do 15 hodin) u nás můžete platit všemi druhy stravenek. Naše nabídka služeb je rozčířena o rozvoz pizzy a jídel, které Vám rádi přivezeme zdarma. Těšíme se na Vaši návštěvu a věříme, že se k nám rádi budete vracet. Budeme rádi, když se o Vaše zkušenosti, pocity a návrhy podělíte s námi např v naší knize hostů.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO