2 fotky

Restaurant pizzeria PARENZO

Podnik nepřijímá online rezervace

Zkuste jim zavolat.

Na mapě

Informace Restaurant pizzeria PARENZO

Restaurant pizzeria PARENZO najdete na hlavní - Revoluční ulici v Nýřanech.
Zveme Vás srdečně do naší restaurace, kde pro Vás připravujeme bohatou nabídku pizzy, těstovin, rissota, ryb, masa a dalších druhů pokrmů, k nimž samozřejmě nabízíme širokou nabídku kvalitních vín, nealkoholických i alkoholických nápojů a samozřejmě dobré kávy.
Každý den pro Vás připravujeme polední menu sestavené z polévky, dvou druhů pizzy a dalších dvou nabídek vybraných z našeho menu.
V příjemném prostředí naší restaurace můžete využít kuřácké i nekuřácké prostory a v teplých měsících také letní terasu a venkovní předzahrádku s nabídkou vynikající italské zmrzliny.
Přijímáme platby v hotovosti, platebními kartami a v době obědů (v pracovní dny od 11 do 15 hodin) u nás můžete platit všemi druhy stravenek.
Naše nabídka služeb je rozčířena o rozvoz pizzy a jídel, které Vám rádi přivezeme zdarma.
Těšíme se na Vaši návštěvu a věříme, že se k nám rádi budete vracet. Budeme rádi, když se o Vaše zkušenosti, pocity a návrhy podělíte s námi např v naší knize hostů.
Zobrazit více

Nejnovější hodnocení

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Telefonní číslo neexistuje

Otevírací doba

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace