Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 93 % hodnoceno 7x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Je nám líto, ale nemůžeme vám nabídnout rezervaci do této restaurace. Je to tím, že restaurace si nepřeje přijímat on-line rezervace. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Petřínské terasy

Útulný restaurant s příjemnou atmosférou a neopakovatelnou vyhlídkou na Prahu je koncipován ve stylu koliby a naleznete ho ve svahu Petřínských sadů. V létě je k dispozici vyhlídková terasa s venkovním barem a grilem. Pochutnat si zde můžete na klasické české kuchyni a mimo jiné i domácích dezertech. Možnost pořádání svateb a dalších společenských akcí. Každou neděli taneční odpoledne pro starší a pokročilé.

Recenze restaurace

Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Příjemné posezení při romantické nebo rodinné procházce po Petříně. Vnitřní prostory a vyhřívaná terasa s nádherným výhledem na Pražský hrad i celé město. Jídlo kvalitní a porce velmi slušné. Výborné dezerty.
Restaurace Petřínské terasy
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 3
Nádherné posezení s příjemnou teráskou a úplně nádherným výhledem na Pražský hrad a celou Prahu která vám leží přímo u nohou....
Restaurace Petřínské terasy
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO