3 fotky
Na mapě

Informace Restaurant Peřeje

Restaurace se nachází v klidové zóně Lázní Evženie. Nabízí cca 54 míst v nekuřácké části, cca 12 míst v kuřáckém salonku, 4 místa na balkoně s výhledem na řeku a asi 70 míst na letní zahradě. Letní posezení je rozšířeno o koutek pro děti, které se mohou zabavit na pískovišti, na prolézačkách či na trampolíně.

Restaurace nabízí moderní českou kuchyni, která navazuje na kořeny českého stravování, ovšem podané v lehčí, moderní verzi. V létě je restaurace od PO do SO otevřena o hodinu déle.
Zobrazit více

Nejnovější hodnocení

  • Celkem:
  • Jídlo: 4
  • Personál: 4
  • Prostředí: 4

Tuto restauraci jsme navštívili po kladných hodnoceních na internetu když jsme nevěděli kam jít a určitě jsme nelitovali. Špagety s tuňákem byly sice trošku přesolené, jinak porce to byla veliká a chuť příjemná. Co se týče "klasiky", kachny se zelím a bramborovými noky - maso odpadávalo od kosti, zelí taky dobré, jen ty noky se k tomu moc nehodily - byly to malé, pravděpodobně kupované italské gnocchi místo očekávaných českých bramborových noků. Jinak nelze než doporučit.

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Nahlásit nefunkční číslo

Otevírací doba

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace