Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

3 fotky
Na mapě

Informace Restaurant Peřeje

Restaurace se nachází v klidové zóně Lázní Evženie. Nabízí cca 54 míst v nekuřácké části, cca 12 míst v kuřáckém salonku, 4 místa na balkoně s výhledem na řeku a asi 70 míst na letní zahradě. Letní posezení je rozšířeno o koutek pro děti, které se mohou zabavit na pískovišti, na prolézačkách či na trampolíně.

Restaurace nabízí moderní českou kuchyni, která navazuje na kořeny českého stravování, ovšem podané v lehčí, moderní verzi. V létě je restaurace od PO do SO otevřena o hodinu déle.

Zobrazit více

Nejnovější hodnocení

  • Celkem:
  • Jídlo: 2
  • Personál: 3
  • Prostředí: 4

Nápoje: Pivo Budvar 12 - Donesen vychlazený patok bez pěny Dle nápojového lísdtku snaha objednat: jablečný džus - nebyl zázvorový tonik - nebyl neperlivá voda - nebyla Jídlo: Výběr poze z tzv. Denní menu (3 jídla) Na webových stránkách je uveden jídelní lístek s lákavou nabídkou různých pokrmů, které nebylo možno objednat (čas návštěvy 12 - 13 hod.) Z nouze vybrána "Filírovaná vepřová panenka na lůžku z listového špenátu + hranolky". Bez chuti, neslané, špenát blemcanina, nejlepší byly hranolky. Nepříjemné zklamání. Návštěvě restaurace Peřeje se příště raději vyhnu.

  • Celkem:
  • Jídlo: 4
  • Personál: 4
  • Prostředí: 4

Tuto restauraci jsme navštívili po kladných hodnoceních na internetu když jsme nevěděli kam jít a určitě jsme nelitovali. Špagety s tuňákem byly sice trošku přesolené, jinak porce to byla veliká a chuť příjemná. Co se týče "klasiky", kachny se zelím a bramborovými noky - maso odpadávalo od kosti, zelí taky dobré, jen ty noky se k tomu moc nehodily - byly to malé, pravděpodobně kupované italské gnocchi místo očekávaných českých bramborových noků. Jinak nelze než doporučit.

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba

Nyní otevřeno