Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 88 %   hodnoceno 133x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Per Te

Přehled hodnocení
88% celkově
89% personál
88% prostředí
87% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 72x
4 52x
3 9x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Příjemný podnik kousek od Náměstí míru. Mile překvapila solidní porce těstovin, chuťově bez námitek. Stylový interiér a příjemná obsluha. Tento podnik mohu doporučit.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Celkově   
personál 5
prostředí 4
jídlo 2
Celkově   
personál 2
prostředí 3
jídlo 3
Valentýnská návštěva - při vstupu všem byl odložen kabát kromě nás a museli jsme se sami po cca 10-15 minutách přihlásit protože nám přkážel na židlích a nešlo mezi nimi ani projit. Dále jídlo je uvedené po 100g což je tam určitě někde napsané jen jsme si toho nevšimli resp. je to asi někde na začátku jídelního lístku a ne u jídla jako takového. Bohužel se skoro nešlo domluvit s obsluhou která nemluví asi česky a při domluvě o pomoc nebo doporučení s jakou přílohou by se měla objednat ryba nám bylo řečeno že s žádnou a následně při objednávání jiného jídla se k tomu vrátil s tím že gril. zelenina nebo brambory tak to nás přinejmenším zarazilo a přiobjednali jsme si tu doporučenou gril. zeleninu. Jinak ceny za mě neodpovídají "kvalitě" ani jídla a ani službám což mě po těch x velice pozitivních recenzích fakt mrzelo.
Restaurace Per Te Restaurace Per Te
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
V restauraci Per Te jsme standardně poseděli nad vychlazeným pivem s pěnou jako peřinka a nad sklenkou příjemně chutnajícího červeného vína. Nemám co vytknout a i vám návštěvu doporučuji!
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Příjemné prostředí s moc milým personálem. Naprosto skvělé pizzy. Dlouho jsem si tak nepochutnal.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
The place is one of the rare places in Prague good for sea-food. The selection contains meals made from fresh sea bass, flatfish, salmon, octopus, tiger prawns, scallops and mussels. Besides the fish they have a wide variety of meats, pastas and very good soups. The ambience is very good, suitable for a pleasant lunch and romantic dinner. The service is very good, waiters are nice and helpful. Very good value for money.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Vybráno naslepo, večeře však bezva. Milý a ochotný personál, čísté prostředí, skvělé jídlo. Ve vitríně hned za vstupními dveřmi jsou čerstvé ryby na ledu, člověk si tak mohl být jistý kvalitou surovin hned při příchodu. K tomu všemu, a vzhledem k lokalitě, velmi příznivé ceny.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Byli jsme v této restauraci poprvé a byli jsme velice mile překvapeni. Ihned při vchodu nás čekal velice milý personál, nabídl uschování kabátů do šatny, poté nás usadili ke stolu. Prostředí je velmí příjemné. Poradili nám s výberem jídla, které bylo skvělé. Pokud hledáte výborné italské jídlo, určitě vyzkoušejte.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO