Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 88 %   hodnoceno 139x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Per Te

Přehled hodnocení
88% celkově
89% personál
88% prostředí
87% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 76x
4 53x
3 10x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Neurazí, ale ani nějak extra nenadchne. Prostředí je fajn, ale ničím nějak zajímavé. Personál ochotný. Jídlo bylo dobré, ale cenové trochu naddimenzované - losos s grilovanou zeleninou za skoro 400,- (prostě obyčejný kus ryby, udělaný zbytečně moc).
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
vynicajici jidla z ryb a morskych plodu, ale i nabidka ostatnich jidel je siroka. Rovnez dezerty jsou velmi dobre - napr. Bily dort. Jiz jsme zde bylo nekolikrat a vzdy jsme si pochutnali.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Je přijemné navštívit oblíbený podnik, kde Vás srdečně přítáta šef, a kde změny se projevují k lepšímu jak v kvalitě pokrmů tak i v atmosféře. Proto tato restaurace stále patří mezi naše oblíbené.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Příjemný podnik kousek od Náměstí míru. Mile překvapila solidní porce těstovin, chuťově bez námitek. Stylový interiér a příjemná obsluha. Tento podnik mohu doporučit.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Celkově   
personál 5
prostředí 4
jídlo 2
Celkově   
personál 2
prostředí 3
jídlo 3
Valentýnská návštěva - při vstupu všem byl odložen kabát kromě nás a museli jsme se sami po cca 10-15 minutách přihlásit protože nám přkážel na židlích a nešlo mezi nimi ani projit. Dále jídlo je uvedené po 100g což je tam určitě někde napsané jen jsme si toho nevšimli resp. je to asi někde na začátku jídelního lístku a ne u jídla jako takového. Bohužel se skoro nešlo domluvit s obsluhou která nemluví asi česky a při domluvě o pomoc nebo doporučení s jakou přílohou by se měla objednat ryba nám bylo řečeno že s žádnou a následně při objednávání jiného jídla se k tomu vrátil s tím že gril. zelenina nebo brambory tak to nás přinejmenším zarazilo a přiobjednali jsme si tu doporučenou gril. zeleninu. Jinak ceny za mě neodpovídají "kvalitě" ani jídla a ani službám což mě po těch x velice pozitivních recenzích fakt mrzelo.
Restaurace Per Te Restaurace Per Te

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO