Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 88 %   hodnoceno 128x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Per Te

Výborná středomořská kuchyně, příjemné stylové prostředí a milá obsluha – to je restaurace Per Te na pražských Vinohradech. Řídí se tu heslem „zákazník na prvním místě“, nejen proto se tu budete cítit jako doma.

V restauraci Per Te ochutnáte to nejlepší z mediteránské kuchyně, která je známá jako jedna z nejzdravějších. Připravují tu výborné rybí speciality a mořské plody. Na milovníky Itálie čekají domácí těstoviny, rizota nebo tradiční italské polévky. Prim hrají kvalita a čerstvost. Restaurace nabízí i široký výběr vín z Francie, Česka, Itálie a dalších koutů světa.

Interiér je elegantní a útulný. Vládnou mu pastelové barvy, působivé obrazy a rafinovaná světla. Na návrhu interiéru se podílela úspěšná česká designérka Julie Wimmerová. Součástí restaurace je také suterén, který se skvěle hodí pro pořádání soukromých akcí, školení nebo tiskových konferencí.

„Host je pro nás víc než jen návštěva, v Per Te je naším cílem dlouhodobý vztah a přátelství. Spokojený zákazník je tak nejlepší vizitkou,” přibližuje restaurace svou vizi.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Vybráno naslepo, večeře však bezva. Milý a ochotný personál, čísté prostředí, skvělé jídlo. Ve vitríně hned za vstupními dveřmi jsou čerstvé ryby na ledu, člověk si tak mohl být jistý kvalitou surovin hned při příchodu. K tomu všemu, a vzhledem k lokalitě, velmi příznivé ceny.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Byli jsme v této restauraci poprvé a byli jsme velice mile překvapeni. Ihned při vchodu nás čekal velice milý personál, nabídl uschování kabátů do šatny, poté nás usadili ke stolu. Prostředí je velmí příjemné. Poradili nám s výberem jídla, které bylo skvělé. Pokud hledáte výborné italské jídlo, určitě vyzkoušejte.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO