Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 88 %   hodnoceno 132x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Per Te

Výborná středomořská kuchyně, příjemné stylové prostředí a milá obsluha – to je restaurace Per Te na pražských Vinohradech. Řídí se tu heslem „zákazník na prvním místě“, nejen proto se tu budete cítit jako doma.

V restauraci Per Te ochutnáte to nejlepší z mediteránské kuchyně, která je známá jako jedna z nejzdravějších. Připravují tu výborné rybí speciality a mořské plody. Na milovníky Itálie čekají domácí těstoviny, rizota nebo tradiční italské polévky. Prim hrají kvalita a čerstvost. Restaurace nabízí i široký výběr vín z Francie, Česka, Itálie a dalších koutů světa.

Interiér je elegantní a útulný. Vládnou mu pastelové barvy, působivé obrazy a rafinovaná světla. Na návrhu interiéru se podílela úspěšná česká designérka Julie Wimmerová. Součástí restaurace je také suterén, který se skvěle hodí pro pořádání soukromých akcí, školení nebo tiskových konferencí.

„Host je pro nás víc než jen návštěva, v Per Te je naším cílem dlouhodobý vztah a přátelství. Spokojený zákazník je tak nejlepší vizitkou,” přibližuje restaurace svou vizi.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Celkově   
personál 5
prostředí 4
jídlo 2
Celkově   
personál 2
prostředí 3
jídlo 3
Valentýnská návštěva - při vstupu všem byl odložen kabát kromě nás a museli jsme se sami po cca 10-15 minutách přihlásit protože nám přkážel na židlích a nešlo mezi nimi ani projit. Dále jídlo je uvedené po 100g což je tam určitě někde napsané jen jsme si toho nevšimli resp. je to asi někde na začátku jídelního lístku a ne u jídla jako takového. Bohužel se skoro nešlo domluvit s obsluhou která nemluví asi česky a při domluvě o pomoc nebo doporučení s jakou přílohou by se měla objednat ryba nám bylo řečeno že s žádnou a následně při objednávání jiného jídla se k tomu vrátil s tím že gril. zelenina nebo brambory tak to nás přinejmenším zarazilo a přiobjednali jsme si tu doporučenou gril. zeleninu. Jinak ceny za mě neodpovídají "kvalitě" ani jídla a ani službám což mě po těch x velice pozitivních recenzích fakt mrzelo.
Restaurace Per Te Restaurace Per Te
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO