Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

Zavřít

Restaurace v ČR jsou až do odvolání pro veřejnost zavřené. My ale neházíme flintu do žita a pomáháme těm, kteří to nevzdali. Najdete u nás nejobsáhlejší katalog restaurací, kde pro vás stále vaří. Seznam průběžně aktualizujeme a budeme rádi, pokud nám pošlete své tipy na info@restu.cz.

1 fotka
Na mapě

Informace Restaurant Penzionu Koliba

Nabizíme zde českou kuchyni, hotová jídla v době oběda a v průběhu celého dne můžete vybírat i z mnoha dalších minutkových pokrmů. Většinu jídel připravují i v polovičních porcích, vhodné pro děti. Můžete tu ochutnat 2 druhy výborného točene piva, Staropramen 10 a Staropramen 12. Nabídnou Vám zde i široký výběr bílých a červených vín. Využijte možnosti pořádání svateb, různých rodinných oslav a firemních oslav. V době obědů, 11.00 - 14.00 hod. je restaurace zcela nekuřácká. 

Zobrazit více

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba