Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených Hodnocení: Již brzy
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Restaurant Penzion Bezdrev

Nejen pro ubytované hosty nabízí své služby restaurace a bar v penzionu Bezdrev, vítáni jsou všichni návštěvníci. Restaurace se nachází v přízemí penzionu a její kapacita je 70 míst. Přístup do restaurace a baru je řešen bezbarierově. Návštěvníci mají k dispozici i venkovní terasu s kapacitou cca 30 míst. Dále nabízíme možnost využití salonku s kapacitou 20 - 25 míst a zahradní krytý altán s kapacitou cca 20 - 30 míst. V nabídce restaurace naleznete široký výběr specialit, ale také hotových jídel, studené kuchyně a dezertů. Nezapomínáme ani na naše nejmenší strávníky. Nápojový lístek obsahuje pestrou nabídku nealkoholických, alkoholických nápojů, studených i teplých nápojů. Milovníci vín si určitě vyberou z nabídky kvalitních tuzemských i světových vín z našeho vinného lístku. Příznivce zlatavého moku jistě potěší čepované pivo značky Gambrinus. Otevírací doba: Pondělí až čtvrtek 11.00 - 22.00 hodin Pátek až sobota 11.00 - 24.00 hodin Neděle 11.00 - 22.00 hodin Rádi pro vás zajistíme oslavy významných životních jubileí, svatební hostiny, promoční hostiny, slavnostní obědy, výjimečné či slavnostní večeře, školení a firemní akce, atd.

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO