4 fotky

Restaurant Penzion Bezdrev

Podnik nepřijímá online rezervace

Zkuste jim zavolat.

Na mapě

Informace Restaurant Penzion Bezdrev

Nejen pro ubytované hosty nabízí své služby restaurace a bar v penzionu Bezdrev, vítáni jsou všichni návštěvníci.
Restaurace se nachází v přízemí penzionu a její kapacita je 70 míst. Přístup do restaurace a baru je řešen bezbarierově. Návštěvníci mají k dispozici i venkovní terasu s kapacitou cca 30 míst. Dále nabízíme možnost využití salonku s kapacitou 20 - 25 míst a zahradní krytý altán s kapacitou cca 20 - 30 míst.
V nabídce restaurace naleznete široký výběr specialit, ale také hotových jídel, studené kuchyně a dezertů. Nezapomínáme ani na naše nejmenší strávníky.
Nápojový lístek obsahuje pestrou nabídku nealkoholických, alkoholických nápojů, studených i teplých nápojů. Milovníci vín si určitě vyberou z nabídky kvalitních tuzemských i světových vín z našeho vinného lístku. Příznivce zlatavého moku jistě potěší čepované pivo značky Gambrinus.

Otevírací doba:
Pondělí až čtvrtek 11.00 - 22.00 hodin
Pátek až sobota 11.00 - 24.00 hodin
Neděle 11.00 - 22.00 hodin

Rádi pro vás zajistíme oslavy významných životních jubileí, svatební hostiny, promoční hostiny, slavnostní obědy, výjimečné či slavnostní večeře, školení a firemní akce, atd.
Zobrazit více

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Nahlásit nefunkční číslo

Otevírací doba

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace