Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 76 %    hodnoceno 7x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurant Park Cafe

Přehled hodnocení
76% celkově
68% personál
84% prostředí
72% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 2x
4 2x
3 3x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Restaurace je soucasti parku, ovsem prostredi ke zde opravdu prijemne a ciste. Vynikajici kuchyne, kde nas najvice zaujala grilovana zebra. Doporucuji k navsteve. Nekuracka restaurace.
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Interiér restaurace je velmi pěkný, personál ok, extra ochotný ani usměvavý není. Jídlo docela dobré, za tu cenu bych ale čekala vynikající. V menu bych uvedla, že se podává ciabatta pouze s česnekem, což je podle mě zásadní informace , která v menu chybí.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Celkově
personál 3
prostředí 5
jídlo 5
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 2
Restaurace je na pěkném místě, i když zvenku moc nevypadá, uvnitř je moc hezká, obsluha byla příjemná, lívanečky vynikající, fajitas dobré a grilované maso také dobré, co nám nechutnalo byli koupené omáčky k masu a fajitas, nebyli dobré, škoda, že nebyl uvedený Gambrinus a také mínus, že nelze platit kartou.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Hezké prostředí které je doplněno příjemným personálem. Personál se snažil zajistit, aby jsme ani vterinu nebyli na suchu. Jídlo bylo výborné a naprosto v pořádku. Jen škoda že Restu nezafungovalo. Bohužel o mé rezervaci nevěděli, tudíž nastala trošku trapná situace. Jinak hodnotím jako velmi dobré.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 3

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO