Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

Zavřít

Dne 18. prosince byla vládou České republiky přijata krizová opatření, která, mimo jiné, zakazují přítomnost veřejnosti v provozovnách stravovacích služeb. Nařízení platí do odvolání a v tomto období nebude možné prostřednictvím portálu Restu vytvářet rezervace. Děkujeme za pochopení.

6 fotografií
Na mapě

Podobné podniky

Zobrazit více

Informace Restaurace Panorama

Interhotel America **** nabízí ve své restauraci Panorama kvalitní mezinárodní kuchyni doplněnou pestrou nabídkou moravských vín. Můžete si vychutnat šálek dobré kávy a také si vybrat z bohaté nabídky aperitivů a digestivů v hotelovém baru nebo zimní zahradě.
Skupinám nabízí stravování formou speciálních menu dle přání, či bufetovým způsobem. U firemních akcí zajistí kompletní stravování včetně coffee breaků, cocktailů, ochutnávek s odborným výkladem. 

Zobrazit více

Fotky našich uživatelů

Nejnovější hodnocení

Celkové:
  • Jídlo:
    5
  • Personál:
    5
  • Prostředí:
    5

Ověřená hodnocení jsou hodnocení, která byla vytvořena na základě reálné návštěvy podniku. Celkové hodnocení je vypočítáváno pouze na základě ověřených hodnocení.

Ověřené

Tak super jídlo jsme nečekali. Dokonce i můj manžel vegetarián si mohl vybírat z několika jídel, která nebyla ve stylu smažený sýr a salát. Vše výborné, chees cake s horkými malinami to korunoval.

  • Uživatelská fotka z Restaurace Panorama
Hejnik
Doporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(0)

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba