Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Panorama

Interhotel America **** nabízí ve své restauraci Panorama kvalitní mezinárodní kuchyni doplněnou pestrou nabídkou moravských vín. Můžete si vychutnat šálek dobré kávy a také si vybrat z bohaté nabídky aperitivů a digestivů v hotelovém baru nebo zimní zahradě. Skupinám nabízíme stravování formou speciálních menu dle přání, či bufetovým způsobem. U firemních akcí zajistíme kompletní stravování včetně coffee breaků, cocktailů, ochutnávek s odborným výkladem atd. To vše, v případě příznivého počasí, i na otevřených hotelových terasách. 

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Tak super jídlo jsme nečekali. Dokonce i můj manžel vegetarián si mohl vybírat z několika jídel, která nebyla ve stylu smažený sýr a salát. Vše výborné, chees cake s horkými malinami to korunoval.
Restaurace Panorama
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO