Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 80 %   hodnoceno 27x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurant Panoptikum

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově  
personál 5
prostředí 3
jídlo 5
Jídlo bylo výborné, na pivnici i to víno celkem ušlo. Obsluha byla rychlá a příjemná. V nekuřácké části je posezení celkem dobré. Hluk snesitelný i přímo pod televizí.
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 5
Příjemná pivnice, nabízí více druhů piv, všechna byla dobrá. Pivní slámu umí, česnekový dip super. Interiér průměr, akorát obsluha nebyla dvakrát příjemná, jinak mohu dopručit.
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Zašli jsme sem 25.12 s kamarády na pivko, mají velký výběr, všechna piva dobrá. Jako zobku jsme si dali pivní slámu, která byla ok, myslím, že se na ní nedá moc zkazit. Jen obsluha dávala trošku najevo, že den po Vánocích je opravdu nebaví být v práci.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Restaurace s příjemným prostředím. Dobré víno, široká nabídka, milá a pohotová obsluha. Jídlo takový průměr. Pivní slámu už jsem v Brně jedla lepší a hráškový krém, který jsme si dali taky nepatřil mezi ty nejlepší, co jsem jedla.
Celkově     
personál 1
prostředí 2
jídlo 1
Naprosto vážně. Velké zklamání. Restaurace se tváří velmi sympaticky, opak je pravdou. . Hrozná kuchyně, plná polotovarů.. jídlo jsme vrátili. Už sem nikdy nezavitame! Bohužel.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Tato restaurace je ukryta v blízkosti samotného centra. Prostředí je dělené na kuřáckou a nekuřáckou část a v nekuřácké opravdu nic cítit není, bohužel při odchodu procházíte právě přes kuřáckou část. Restauraci jsem navštívil jako už několikrát pro účel sledování sportovního přenosu a to mohu všem doporučit. Je zde vždy kvalitní přenos těch nejlepších zápasů.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Velmi příjemné prostředí, seděli jsme v nekuřácké části. Přestože byla restaurace plně obsazená, hluk nebyl nijak výrazný, a tak se dalo bez problémů vykládat. Kromě toho jsme byli velmi spokojení i s jídlem

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO