Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 86 %   hodnoceno 20x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurant Panoptikum

Přehled hodnocení
86% celkově
88% personál
83% prostředí
81% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 7x
4 10x
3 0x
2 2x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově     
personál 1
prostředí 2
jídlo 1
Naprosto vážně. Velké zklamání. Restaurace se tváří velmi sympaticky, opak je pravdou. . Hrozná kuchyně, plná polotovarů.. jídlo jsme vrátili. Už sem nikdy nezavitame! Bohužel.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Tato restaurace je ukryta v blízkosti samotného centra. Prostředí je dělené na kuřáckou a nekuřáckou část a v nekuřácké opravdu nic cítit není, bohužel při odchodu procházíte právě přes kuřáckou část. Restauraci jsem navštívil jako už několikrát pro účel sledování sportovního přenosu a to mohu všem doporučit. Je zde vždy kvalitní přenos těch nejlepších zápasů.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Velmi příjemné prostředí, seděli jsme v nekuřácké části. Přestože byla restaurace plně obsazená, hluk nebyl nijak výrazný, a tak se dalo bez problémů vykládat. Kromě toho jsme byli velmi spokojení i s jídlem
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Puvodne jsme sli jen na zelene pivo,ale nakonec jsme si dali i neco mensiho k jidlu. Rizoto s lososem nebylo uplne ok - mrazena zeleninova smes,ale vse ostatni v pohode. Obsluha profesionalni a mila.
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Panoptikum mám rád, velmi dobré pivo, jídlo i hezké prostředí a skvělá lokalita. Tentokrát však dost vázla obsluha, seděli jsme vzadu v nekuřácké části a číšník si nás příliš často nevšímal...budiž mu však pro tentokrát odpuštěno :)
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Do tohoto podniku se vracíme s přáteli vždycky rádi. Postupně zkouším z jídelního lístku, vše co mají a zatím mne nic nezklamalo. Personál byl zatím vždycky milý a příjemný.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 3
Personál super, jídlo průměr.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
příjemná obsluha, výborné místo v centru města, moc fajn místo na rýchlý oběd, výborné saláty a skvělá káva a hlavně i nekuřácké prostředí a to je supr
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Panoptikum je výborná hospůdka se skvělou obsluhou a příjemným prostředím. Hvězdičku za prostředí dávám jen proto, že včera zde bylo strašné vedro, což nemusí být vždy :) Díky Jana
Celkově    
personál 4
prostředí 1
jídlo 2
I made a reservation for nonsmoking area, but when we arrived, our table was in smoking area and we were explained that nonsmoking is booked on Friday.
  • Stránka:
  • 1
  • 2

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO