Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 86 %   hodnoceno 20x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurant Panoptikum

Brněnská restaurace Panoptikum nabízí studenou i teplou kuchyni. Vaří do pozdních nočních hodin. K dispozici letní zahrádka.

Recenze restaurace

Celkově     
personál 1
prostředí 2
jídlo 1
Naprosto vážně. Velké zklamání. Restaurace se tváří velmi sympaticky, opak je pravdou. . Hrozná kuchyně, plná polotovarů.. jídlo jsme vrátili. Už sem nikdy nezavitame! Bohužel.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Tato restaurace je ukryta v blízkosti samotného centra. Prostředí je dělené na kuřáckou a nekuřáckou část a v nekuřácké opravdu nic cítit není, bohužel při odchodu procházíte právě přes kuřáckou část. Restauraci jsem navštívil jako už několikrát pro účel sledování sportovního přenosu a to mohu všem doporučit. Je zde vždy kvalitní přenos těch nejlepších zápasů.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Velmi příjemné prostředí, seděli jsme v nekuřácké části. Přestože byla restaurace plně obsazená, hluk nebyl nijak výrazný, a tak se dalo bez problémů vykládat. Kromě toho jsme byli velmi spokojení i s jídlem
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO