Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

0 fotek

RESTAURANT & BISTROT PALÁC KINSKÝCH

Podnik mimo provoz

Je nám líto, ale tento podnik ukončil provoz. Podívejte se na podobné podniky v okolí.

Informace RESTAURANT & BISTROT PALÁC KINSKÝCH

Restaurantu Palác Kinských najdete v budově Národní galerie na Staroměstském náměstí (vchod z Týnské uličky). V tomto prostoru se snoubí nápaditá, francouzská a česká kuchyně šéfkuchaře Jana Kracíka společně s nejširší nabídkou zajímavých a raritních vín vinotéky Le Bouchon. Ke sklence skvělého vína si můžete objednat paštičky, terinky nebo jedinečné selské francouzské sýry anebo si nechat připravit kompletní degustační menu. Otevřeno je od pondělí do pátku vždy od 12 do 23 hodin. V těchto hodinách můžete ochutnat cokoliv ze zajímavě sestaveného sezónního menu zejména s ohledem na výběr a kvalitu surovin. Navíc v poledních hodinách je v nabídce obědové tří až čtyř-chodové menu se skleničkou vína z vinného baru. Díky příjemnému a ochotnému personálu sem můžete zajít i po návštěvě opery nebo divadla, rádi Vás obsloužíme i po desáté hodině.

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba