Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 74 %    hodnoceno 21x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Kábul

Přehled hodnocení
74% celkově
78% personál
76% prostředí
80% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 4x
4 11x
3 4x
2 1x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Opravdu moc příjemná a usměvavá obsluha. K jídlu jsme měly afghánský chléb a okru jako přílohu a mleté jehněčí a hovězí maso s pečeným lilkem. Vše bylo velmi chutné, maso krásně měkké a akorát okořeněné. Ráda zajdu znovu. Preferují platbu v hotovosti.
Celkově   
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Dobra restaurace, něco nového k ochutnání. Objednali jsme si čaj zázvorový, zázvor neměli ted v zimním období, což je zvláštní. Mátový čaj byl k ničemu. Jídlo je dobry
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 4
Celkově  
personál 3
prostředí 3
jídlo 4
Celkově    
personál 2
prostředí 4
jídlo 3
Bohužel s restauraci Kabul máme špatný zážitek. Byly sme s přítelem usazeni k špinavému stolu, objednali sme si u obsluhy, a čekali 1hod a 20 min na jídlo, počas čekání, nám bylo 2krát řečeno, že něco co jsme si objednali, už nemají, a provozovatel restaurace sedel hned u vedlejšího stolu, a nedostalo se nám ani žádne omluvy. Takže se do afganska restaurace určite už nevrátime, jídlo mají drahé, obsluha špatná, a to je škoda, protože nám jídlo moc chutnalo, ale možná to bylo jenom tým, že jsme už byly hladní z toho čekání.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Vyborne jidlo, po dlouhe dobe zase v Kabulu. Vynikajici je jejich chleba, ten se da jist i samotny. Celkove spokojenost i presto, ze obsluha spletla nase caje. Ale to nam nevadilo.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Sobotni obed s kamaradkou byla vyborna volba. Zvolily jsme k jidlu jehneci a bylo moc dobre. Obzvlast vyborny je jejich Afghansky chleb, ten byl jako priloha opravdu super. Prijemne prostredi v centru.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Nikdy předtím jsem nezkoušel afghánskou kuchyni a byl jsem velmi mile překvapen. Obsluha byla vstřícná a usměvavá. Prostředí příjemné. Až mě zase chytne mlsná na jiný typ kuchyně tak se stavím.
Celkově   
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
The environment is nice and cosy, especially the area where you sit on the pillows. We ordered lamb and liked it but I would not say it was something really special.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Tradiční jídlo bylo skvělé, obsluha milá a ochotná. Interiér pěkný, akorát celkový dojem restaurace kazily drobnosti -př. příbory obsluha přinesla v nádobkách jak ze závodky, což se na styl restaurace nehodí. Doporučuji:-)
  • Stránka:
  • 1
  • 2

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO