Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 79 %    hodnoceno 21x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Kábul

Restaurace Kábul nabízí speciality orientální a afghánské kuchyně. Ochutnáte tu také spoustu druhů pizzy a na své si přijdou i vegetariáni. Těšte se na působivý interiér v afghánském stylu s řadou zajímavých artefaktů.
Menu je plné exotických specialit. A pokud si nebudete vědět rady s výběrem pokrmu, obsluha nebo sám majitel Hasib Saleh Vám rád pomůže.

Recenze restaurace

Celkově
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Taková poctivá restaurace s dobrým jídlem, ale zase není to na 5 hvězd (to asi jenom pán bůh, který je milostiv). Já jsem byl ale spokojen (BTW - nesouhlasím s novým Restu systémem - je to špatnost)
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Opravdu moc příjemná a usměvavá obsluha. K jídlu jsme měly afghánský chléb a okru jako přílohu a mleté jehněčí a hovězí maso s pečeným lilkem. Vše bylo velmi chutné, maso krásně měkké a akorát okořeněné. Ráda zajdu znovu. Preferují platbu v hotovosti.
Celkově   
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Dobra restaurace, něco nového k ochutnání. Objednali jsme si čaj zázvorový, zázvor neměli ted v zimním období, což je zvláštní. Mátový čaj byl k ničemu. Jídlo je dobry
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO