Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 93 % hodnoceno 54x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurant Noor

Cílem restaurace je poskytovat v originálním prostředí profesionální servis s prvotřídní kuchyní a nabízet tak hostům neopakovatelný zážitek. Snahou je přiblížit atmosféru tradiční středomořské kultury s benefitem v podobě originálních cukrářských výrobků. Restaurace je nekuřácká, ale má k dispozici kuřácké patio.

Vaří zde pouze z čerstvých surovin, nakupují maso z domácích bio chovů, používají výhradně kvalitní suroviny a berou ohled také na požadavky vegetariánské stravy. Naopak nepracují s náhražkami, nepoužívají dochucovadla ani palmový olej.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Této restauraci v Hradci Králové nelze jinak než věnovat 5 hvězdiček. Byl jsem naprosto ohromený stylem interiéru, rovněž také profesionalitou personálu. Určitě za sebe můžu návštěvu doporučit.
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
S přáteli jsme prožili pěkný večer u dobrého jídla a pití. Byla to naše druhá návštěva a opět spokojenost.. Vše bylo dobré a opravdu splnilo naše očekávání. Doporučujeme.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Příjemná obsluha (což už moc často nebývá), příjemné prostředí a chutné jídlo na libanonský způsob s výkladem (měli jsme Libanonské valentýnské (degustační) menu pro dva).
Restaurant Noor Restaurant Noor
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO