Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 94 % hodnoceno 62x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurant Noor

Cílem restaurace je poskytovat v originálním prostředí profesionální servis s prvotřídní kuchyní a nabízet tak hostům neopakovatelný zážitek. Snahou je přiblížit atmosféru tradiční středomořské kultury s benefitem v podobě originálních cukrářských výrobků. Restaurace je nekuřácká, ale má k dispozici kuřácké patio.

Vaří zde pouze z čerstvých surovin, nakupují maso z domácích bio chovů, používají výhradně kvalitní suroviny a berou ohled také na požadavky vegetariánské stravy. Naopak nepracují s náhražkami, nepoužívají dochucovadla ani palmový olej.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Tato zajímavá restaurace patří mezi nejlepší v Hradci Králové. Výborná arabská kuchyně, profesionální obsluha s maximálním zájmem o spokojenost návštěvníků a exkluzivní prostředí.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Restaurace Noor je skvělá ve všech ohledech, zařadili jsme ji mezi podniky, do kterých se nemusíme obávat přivést i ty náročnější obchodní partnery. Doporučujeme.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Příjemný servis, chutné jídlo bez dlouhého čekání. Restauraci jsem navštívil díky recenzím. Osobně můžu doporučit a určitě zase navštívím tuto restauraci v blízké budoucnosti.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO