Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 94 % hodnoceno 68x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurant Noor

Cílem restaurace je poskytovat v originálním prostředí profesionální servis s prvotřídní kuchyní a nabízet tak hostům neopakovatelný zážitek. Snahou je přiblížit atmosféru tradiční středomořské kultury s benefitem v podobě originálních cukrářských výrobků. Restaurace je nekuřácká, ale má k dispozici kuřácké patio.

Vaří zde pouze z čerstvých surovin, nakupují maso z domácích bio chovů, používají výhradně kvalitní suroviny a berou ohled také na požadavky vegetariánské stravy. Naopak nepracují s náhražkami, nepoužívají dochucovadla ani palmový olej.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Personál restaurace Noor je neuvěřitelně milý, ochotný, vstřícný. Nestačili jsme se divit. A kuchyně byla naprosto dokonalá - jídlo bylo rychle připravené, vynikající, dokonale dochucené a lehké. Měli jsme jehněčí na grillu a bylo opravdu dokonalé, skvěle naložené, bez typického chuťového "ocasu" jehněčího masa. Do budoucna určitě využijeme pro rodinné oslavy a další akce.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Sobotní oběd v restauraci Noor byl výborný. Tuto restauraci máme velmi rádi. Hlavně kvůli odlišným chutím, které libanonská kuchyně nabízí. Vše zde bylo pokaždé v pořádku.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Tato zajímavá restaurace patří mezi nejlepší v Hradci Králové. Výborná arabská kuchyně, profesionální obsluha s maximálním zájmem o spokojenost návštěvníků a exkluzivní prostředí.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO