Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 93 % hodnoceno 45x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurant Noor

Cílem restaurace je poskytovat v originálním prostředí profesionální servis s prvotřídní kuchyní a nabízet tak hostům neopakovatelný zážitek. Snahou je přiblížit atmosféru tradiční středomořské kultury s benefitem v podobě originálních cukrářských výrobků. Restaurace je nekuřácká, ale má k dispozici kuřácké patio.

Vaří zde pouze z čerstvých surovin, nakupují maso z domácích bio chovů, používají výhradně kvalitní suroviny a berou ohled také na požadavky vegetariánské stravy. Naopak nepracují s náhražkami, nepoužívají dochucovadla ani palmový olej.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
V restauraci jsme nebyli poprvé a opět jsme byli spokojeni. Výborné jídlo, příjemný personál a čisté prostředí. Milý personál nás hezky uvítá, pomůže s kabátem a usadí na místo. Nemám co vytknout.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 3
Z nabídky restaurace jsme zvolili degustační vegetariánské menu. Ještě jsme přiobjednali 2 předkrmy: krevety a pšeničné těsto plněné mletým masem. Jednotlivé pokrmy byly vcelku hezky naservírované. Jídlo bylo chuťově dobré, ale musím se přiznat, že očekávaný gurmánský zážitek se nedostavil. Spíše průměr. Chválu zaslouží personál, velice příjemný.
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
I took my friends here, and I think everybody was satisfied. The staff was caring and funny! We felt very good and welcome. The service was fast, the food was good and the atmosphere was nice
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO