Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Restaurant Net

Klimatizovaná, nekuřácká restaurace s příjemným prostředím se nachází poblíž Mariánského náměstí.

Recenze restaurace

Celkově   
personál 4
prostředí 2
jídlo 2
Prostředím nijak oslňující, spíše naopak. Možná bych trochu rekonstruoval. Obsluha příjemná, znalá a rychlá. Jídlo ovšem mírně podprůměrné, ale ne úplně špatné. Nevypadá to na talíři nijak úchvatně, ale obyčejně se člověk nají. Polévka kyselica. Asi bych v ní očekával klobásu, zde byl točený salám a dle mého názoru byla málo dochucena. Potom jsem si dal kachnu se zelím a knedlíkem. Knedlíky sice kupované, ale za přijatelnou cenu a bohatě se najíte. Manželka si dala kuřecí steak s bramborem. Vizáží opět nic moc, navíc všude ta hrozná zeleninová obloha, ale dalo se to sníst. Takže v případě, že máte hlad, ano, ale dá se najít i lepší.
Restaurant Net Restaurant Net Restaurant Net Restaurant Net
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Prostředí jako vždy luxusní, personál pozorný, ale ne vlezlý. Velmi příjemně překvapily ceny jídel, které jsou výrazně nižší než v okolních podnicích, kvalita přitom srovnatelná, ne-li vyšší.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO