Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 74 %    hodnoceno 10x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Je nám líto, ale nemůžeme vám nabídnout rezervaci do této restaurace. Je to tím, že restaurace si nepřeje přijímat on-line rezervace. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurant ne-SMYSL

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Pro gurmánský zážitek bych sem nešla, ale na výborné polední menu, které mě příjemně naladí do druhé půlky pracovního dne, jednoznačně ano. Personál je vstřícný, zádrhel s naší rezervací se snažili okamžitě řešit a vyřešili i s omluvou ve formě poobědové tečky na účet restaurace. Rádi se vrátíme.
Celkově   
personál 4
prostředí 2
jídlo 4
Příjemná restaurace poblíž metra Kačerov, možnost parkování před restaurací. Výborné jídlo a obsluha, široká nabídka vín. Dojem kazí zapáchající záchody v suterénu.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Příjemná a poklidná restaurace s výbornou dostupností od MHD (metro a bus Kačerov pár kroků). Vstřícná a ochotná obsluha, výborné jídlo, bohatý výběr červených vín.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Řekla bych průměrná restaurace v této lokalitě. Některá jídla jsou chutná, některá zase úplně ne. Losos s bramborami a zeleninou byl v zoufale malé porci za 120Kč - dospělý chlap by potřeboval dvě taková jídla, byl navíc spíš vlažný než teplý. Naposledy jsem tu měla salát s kozím sýrem který připomínal spíš paštiku než sýr.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Příjemné moderní prostředí, restaurace i terasa, vse jak ma byt. Zmanenite plzenske pivo i jidlo. Dobra dopravní dostupnost, parking u domu i blízké MHD Kacerov metro.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově    
personál 3
prostředí 2
jídlo 2
Kuřácký prostor je "oddělený", rozuměj i v nekuřácké části je silně cítit kouř. Jídlo bylo podprůměrné, burger propečený na smrt (ačkoli se obsluha samozřejmě na propečenost zeptala). Údajně nový kuchař, tak snad se zlepší. Poloha restaurace dobrá, obsluha průměrně pečující o klienta.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Restaurace je výborně dosažitelná - hned u metra. Obsluha byla příjemná. Na jídle (předkrm kachní prsíčka, hlavní chody losos a vepřová panenka, dezerty) jsme si velmi pochutnali.
Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Ve Vaší restauraci jsme byli již potřetí a vždy jsme byli spokojeni. Již jsme si u vás naplánovali akci na podzim. S pozdravem Irena Lacinová

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO