Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 74 %    hodnoceno 10x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Je nám líto, ale nemůžeme vám nabídnout rezervaci do této restaurace. Je to tím, že restaurace si nepřeje přijímat on-line rezervace. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurant ne-SMYSL

Restaurant ne-SMYSL je stěžejním podnikem společnosti ČERT – GASTRO, kde se rozhodli dělat čertovsky dobrou kuchyni se zaměřením na moderní českou gastronomii. Zdejší šéfkuchař pečlivě dohlíží na to, aby se nepoužívaly žádné konvenience, a proto si veškeré prezentované pokrmy vaří od základu sami. V restauraci i baru vám vytvoří příjemné přátelské prostředí, kde se budete cítit jako doma. Dle vašich požadavků zorganizují v salnku večírek s občerstvením pro menší i větší kolektiv s možností uzavřené společnosti. 

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Pro gurmánský zážitek bych sem nešla, ale na výborné polední menu, které mě příjemně naladí do druhé půlky pracovního dne, jednoznačně ano. Personál je vstřícný, zádrhel s naší rezervací se snažili okamžitě řešit a vyřešili i s omluvou ve formě poobědové tečky na účet restaurace. Rádi se vrátíme.
Celkově   
personál 4
prostředí 2
jídlo 4
Příjemná restaurace poblíž metra Kačerov, možnost parkování před restaurací. Výborné jídlo a obsluha, široká nabídka vín. Dojem kazí zapáchající záchody v suterénu.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Příjemná a poklidná restaurace s výbornou dostupností od MHD (metro a bus Kačerov pár kroků). Vstřícná a ochotná obsluha, výborné jídlo, bohatý výběr červených vín.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO