Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 80 %   hodnoceno 37x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurant Na Urale

Hodnocení restaurace

Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 2
Ač jsem měla tuto restauraci vždycky vcelku ráda - chodíme sem občas s kolegy na oběd - už několikrát jsem byla trochu zklamaná. Poslední zážitek byl, když jsem rezervovala stůl pro větší počet lidí po koncertě. Objednávky nepříjemně trvaly a největším zklamáním byl boršč uvedený jako "velká vydatná polévka" za cenu téměř 70 Kč, který tento pokrm nepřipomínal ani vzdáleně a vůbec nebyl velký ani vydatný. Při dotazu na "bezlepkovost" kvůli mé dietě jsem dostala odpověď, že kuchař, který pokrm vařil právě v restauraci není a mouka tam pravděpodobně (!) nebude. Snad se odhodlám ještě k dalšímu pokusu o návštěvu tohoto podniku a snad si u mě opět zlepší své jméno.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Dejvická klasika. Místo, kam s kamarády zajít na pivo a něco na zub. Celkově spokojenost. Dobrá škvarková pomazánka, boršč i hamburgery. K tomu Unětice. Určitě se zase vrátíme.
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 2
Z návštěvy jsme byli poměrně zklamaní. Personál se sice snažil, ale při plném obsazení restaurace jsme čekali dlouho. Největším zklamáním byl boršč ze speciální nabídky. Za cenu 69 kč na mě poloplný obyčejný talíř polévky působil jako špatný vtip. Na půllitr piva sem už nejspíš nezavítám a ne jen kvůli tomu, že točí pouze 0,45l.
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Restauraci jsme navštívili na doporučení přátel. Jídlo bylo dobré, překvapením pro mě bylo, že i v klasické hospodě jako je tato mají dobré víno, protože pivo nepiji.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Restaurace pár minut chůze od metra Dejvická. Kvalita jídla nás mile překvapila. Vynikající guláš a skvělá kachnička. Na výčepu mají Únětické pivo, které je příjemnou alternativou ke klasickému plzeňskému ležáku. Za vyzkoušení stojí i domácí hamburgery.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
velmi prijemne prostředí, kvalitni jidlo, osetrene pivo, čistota, mila obsluha,doporucuji pro setkáni s prateli, s rodinou. Vhodne i rodinou oslavu. Proste prijemna restaurace.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Moc dobré pivo. To dávají do vychlazených půllitru a je to vynikající. Slusne jidlo pres obedy. Dobre speciality. Ochotny personal a prijemne prostredi.

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO