Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 91 % hodnoceno 459x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurant Na Statku

Restaurace v Hradci Králové Restaurant na Statku připomíná selské stavení. Pěkný dřevěný interiér restaurace, jemuž dominuje otevřený krb, láká na svoji výtečnou kuchyni. Pro letní měsíce je otevřena zahrádka.

Recenze restaurace

Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Úžasné překvapení. Po víkendové lyžovačce v Krkonoších jsme se chtěli nekdě dobře najíst po cestě domů na Vysočinu. Po cestě - cena přijatelná - kvalita velmi dobrá. Návštěvu této restaurace jsem si užil. Diky a opět někdy.
Celkově  
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Jídlo výborné všicni si pochutnali, jediná výtka_ dlouhé čekání na objednané jídlo - ale na druhou stranu, vím, že tam v tu dobu bylo hodně lidí- přeci je: personál na to měl upozornit, že doba bude trochu delší. Jinak vše OK.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Skvělá restaurace s příjemný prostředím. Velmi jsme si pochutnali, jídlo bylo až na pár drobností skvělé. Jediné co nás zaskočilo, byl Boršč, ve kterém chyběla řepa. Ale i tak byl výborný. Rádi se vrátíme.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO