Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených Hodnocení: Již brzy
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurant Můstek

Restaurant Můstek se nachází v dolní části Václavského náměstí, na křižovatce ulic Na Můstku a Provaznická, hned u výstupu z metra. V době středověku těmito místy vedla obchodní cesta a stál zde kamenný most – od toho název Můstek. Restaurace svým zákazníkům nabízí 80 míst ve stylovém interiéru a v letních měsících malou předzahrádku. Restaurace je částečně klimatizována a má rozdělené sekce pro kuřáky a nekuřáky. Pestrá nabídka jídel se orientuje na speciality české mezinárodní kuchyně, ke kterým nabízíme především skvělé plzeňské pivo a vybraná moravská vína /Vinařství Novosedly/. Protože naším krédem je nadšený zákazník, snažíme se ho nejen nasytit a napojit, ale i pobavit. Každé pondělí a středu hraje jazzová skupina No problem. Pro naše hosty máme připraven i věrnostní program, který zahrnuje i další restaurace naší společnosti. Naším přáním je, aby se u nás hosté cítili jako doma a rádi se k nám vraceli.

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO