8 fotek

Restaurant & Music Bar Infinity

Podnik nepřijímá online rezervace

Zkuste jim zavolat nebo se podívejte na podobné podniky s online rezervací.

Na mapě

Podobné podniky

Zobrazit další

Informace Restaurant & Music Bar Infinity

Infinity je stylová restaurace s atraktivním moderním designem, výbornými steaky a pestrou nabídkou vín. Najdete ji v Praze na Vinohradech, kousek od stanice metra Flora.

Restaurace se specializuje na mezinárodní kuchyni, nabízí saláty, těstoviny, dezerty nebo polévky. Nejvyhlášenější jsou zdejší steaky připravované metodou sous vide, což je pomalé vaření ve vakuu. Výsledkem je chutné, šťavnaté a křehké maso. Část menu v Infinity obměňují čtyřikrát ročně, velký důraz kladou na výběr kvalitních, čerstvých a sezónních surovin.

Podnik se pyšní širokou nabídkou vín z Moravy, Francie, Itálie, Španělska, Chile, Argentiny, Austrálie a dalších zemí. Na výběru se podílí renomovaný odborník a znalec vín, Miroslav Kredvík.

Příjemnou atmosféru restaurace dokresluje moderní interiér v tmavě červené barvě, který šikovně kombinuje doplňky z masivního dřeva, mědi a železa. Působivým interiérem se může pochlubit i Infinity Music Bar, který najdete o patro níž. Milovníci zábavy, DJs, koktejlů a nočního života si tu rozhodně přijdou na své.

V prvním patře se nachází stylová restaurace se 75 místy. V letních měsících je k dispozici zahrádka. O patro níže se nachází music bar s kapacitou 120 míst k sezení. Celková kapacita pro pořádání party je 350 osob.

Zobrazit více
  • +2

Fotky našich uživatelů

Nejnovější hodnocení

Všechna hodnocení

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Telefonní číslo neexistuje

Otevírací doba

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace