Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 75 %    hodnoceno 47x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurant & Music Bar Infinity

Infinity je stylová restaurace s atraktivním moderním designem, výbornými steaky a pestrou nabídkou vín. Najdete ji v Praze na Vinohradech, kousek od stanice metra Flora.

Restaurace se specializuje na mezinárodní kuchyni, nabízí saláty, těstoviny, dezerty nebo polévky. Nejvyhlášenější jsou zdejší steaky připravované metodou sous vide, což je pomalé vaření ve vakuu. Výsledkem je chutné, šťavnaté a křehké maso. Část menu v Infinity obměňují čtyřikrát ročně, velký důraz kladou na výběr kvalitních, čerstvých a sezónních surovin.

Podnik se pyšní širokou nabídkou vín z Moravy, Francie, Itálie, Španělska, Chile, Argentiny, Austrálie a dalších zemí. Na výběru se podílí renomovaný odborník a znalec vín, Miroslav Kredvík.

Příjemnou atmosféru restaurace dokresluje moderní interiér v tmavě červené barvě, který šikovně kombinuje doplňky z masivního dřeva, mědi a železa. Působivým interiérem se může pochlubit i Infinity Music Bar, který najdete o patro níž. Milovníci zábavy, DJs, koktejlů a nočního života si tu rozhodně přijdou na své.

V prvním patře se nachází stylová restaurace se 75 místy. V letních měsících je k dispozici zahrádka. O patro níže se nachází music bar s kapacitou 120 míst k sezení. Celková kapacita pro pořádání party je 350 osob.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Prostředí restaurace je zajímavé, někdo může navíc ocenit kombinaci restaurace a music baru. Z jídelního lístku si většina lidí vybere, jídlo bylo dobré a navíc v našem případě rychle připravené, čemuž mohlo napomoci to, že jsme restauraci navštívili večer a nebylo zrovna plno. Za mě tedy spokojenost.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO