Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurace Mozaika Burger & Co.

Mozaika chutí (nejen) v burgerech z českých surovin. Na čepu piva od Matušky. Housky a chléb z vlastní pekárny. Týdenní nabídka a polední nabídka. Čerstvé a aktuální.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Velmi dobré burgery. Oceňuji možnost si dát i menší gurmánskou verzi. Batáotvé hranolky jsou skvělé. Obsluha příjemná a všímavá. Dobrý výběr piv od Matušky. Celkově vemi příjemné místo.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
The quality of the food is very high. All burgers are tasty and thumbs up for the beer selection from a local brewery. Though, a bit confusing is the style of the restaurant, the entrance resembles entrance to Japanese restaurant, but on the way you meet comics picture so one would say it is meant to be an American style burger restaurant and at the end you end up in very decent interier fitting an italian or unistyle restaurant. Food experience is amazing, environment is mediocre.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO