Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 78 %    hodnoceno 6x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurant Michalov

Přehled hodnocení
78% celkově
78% personál
78% prostředí
78% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 2x
4 3x
3 1x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 4
Svým charakterem i umístěním spíše výletní restaurace s příjemným interiérem, uběhanou obsluhou a výborným jídlem. Rozhodně stojí za to, se tady zastavit.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Jako předkrm hlíva ústřičná s gorgonzolovlu omáčkou (výborné), jako hlavní chod smažený králík s bramborem (dobré) a vepřová krkovička na bratislavský způsob s rýží (méně dobré) a jako dezert cheescake s kiwi (výborný).
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Z menu jsme zvolili česnekovou polévku (dobrá), svíčkovou omáčku s houskovým knedlíkem a líčka s bramborovou kaší a dýňovým pyré (oboje vynikající). Porce byly velké, dezert jsme si nechali zabalit s sebou (dobrý jablečný štrůdl.
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Z nabídky restaurace jsme si vybrali 2 předrkmy (tataráček z lososa a hlíva ústřičná s gorgonzolou) a oba byly výtečné. Jako hlavní chod jsme si vybrali hovězí líčka na víně s šťouchanými bramborami a dýňovým pyré. Jídlo bylo chutné, příloha byla na můj vkus málo teplá. Resturaci můžu doporučit a brzy zase navštívíme.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Prostředí krásné!!! Obsluha velmi milá!!! Jako předkrm jsme měli hovězí carpaccio a bylo excelentní!!! Hlavní chod kuřecí se sušenými rajčaty a bylinkové brambory! Michalov jednoduše famózní restaurace!!!
Restaurant Michalov Restaurant Michalov
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Nedělní oběd na zahrádce je za hezkého počasí velmi příjemný. Nebojte se česnekového krému v menu, není to moukou zahuštěná polévka bez chuti, nýbrž smetanový krém s jemnou chutí česneku a petrželového oleje. Je výborný.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO