Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 61 %     hodnoceno 8x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurant Michalov

Přehled hodnocení
61% celkově
56% personál
75% prostředí
61% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 2x
4 3x
3 2x
2 0x
1 1x

Hodnocení restaurace

Celkově     
personál 1
prostředí 4
jídlo 1
Obědové menu, nebo jakékoliv jídlo v tomto podniku naposledy. Na obědnání jsme čekali půl hodiny. Když slečna přišla byla nepříjemná. Vrchol přišel, když donesli jídlo které bylo opravdu otřesné. Viz Caesar, který Caesara neviděl ani z letadla. Lokalita příjemná, tim příjemné začíná a také končí.
Restaurant Michalov
Celkově   
personál 2
prostředí 3
jídlo 3
Výletní restaurace uvnitř parku, v době návštěvy prakticky prázdná. Nicméně obsluha přes malý počet hostů špatná, pobíhající odnikud nikam. Nakonec docela příjemný guláš, ale zázrak to nebyl. Škoda, že na tak pěkném místě není vyšší kvalita podniku.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 4
Svým charakterem i umístěním spíše výletní restaurace s příjemným interiérem, uběhanou obsluhou a výborným jídlem. Rozhodně stojí za to, se tady zastavit.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Jako předkrm hlíva ústřičná s gorgonzolovlu omáčkou (výborné), jako hlavní chod smažený králík s bramborem (dobré) a vepřová krkovička na bratislavský způsob s rýží (méně dobré) a jako dezert cheescake s kiwi (výborný).
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Z menu jsme zvolili česnekovou polévku (dobrá), svíčkovou omáčku s houskovým knedlíkem a líčka s bramborovou kaší a dýňovým pyré (oboje vynikající). Porce byly velké, dezert jsme si nechali zabalit s sebou (dobrý jablečný štrůdl.
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Z nabídky restaurace jsme si vybrali 2 předrkmy (tataráček z lososa a hlíva ústřičná s gorgonzolou) a oba byly výtečné. Jako hlavní chod jsme si vybrali hovězí líčka na víně s šťouchanými bramborami a dýňovým pyré. Jídlo bylo chutné, příloha byla na můj vkus málo teplá. Resturaci můžu doporučit a brzy zase navštívíme.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Prostředí krásné!!! Obsluha velmi milá!!! Jako předkrm jsme měli hovězí carpaccio a bylo excelentní!!! Hlavní chod kuřecí se sušenými rajčaty a bylinkové brambory! Michalov jednoduše famózní restaurace!!!
Restaurant Michalov Restaurant Michalov
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Nedělní oběd na zahrádce je za hezkého počasí velmi příjemný. Nebojte se česnekového krému v menu, není to moukou zahuštěná polévka bez chuti, nýbrž smetanový krém s jemnou chutí česneku a petrželového oleje. Je výborný.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO