Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

Zavřít

Dne 18. prosince byla vládou České republiky přijata krizová opatření, která, mimo jiné, zakazují přítomnost veřejnosti v provozovnách stravovacích služeb. Nařízení platí do odvolání a v tomto období nebude možné prostřednictvím portálu Restu vytvářet rezervace. Děkujeme za pochopení.

5 fotografií
Na mapě

Informace Restaurant Melodia

Přijďte se nejen dobře najíst, ale i pobavit do restaurace Melodia, která se nachází v srdci Českého ráje. V restauraci je k dispozici 60 míst (+ 25 dalších míst na kryté letní zahrádce). K jídlu si zde můžete vybrat z pestré nabídky hotových jídel i minutek. Pro soukromé akce v Melodii mohou nabídnout uzavřený salónek s kapacitou až 20 osob. V celé restauraci je WiFi připojení k internetu.

Zobrazit více

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba