Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 83 %   hodnoceno 57x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurant Maják

Přehled hodnocení
83% celkově
82% personál
84% prostředí
80% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 21x
4 23x
3 9x
2 0x
1 1x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Výborný podnik po stránce servisu a kvality jídla i v množství vydaných jídel si vážně pochutnáte, různorodá nabídka kde si má šanci každý vybrat. Při obchodní schůzce je nepraktické být uprostřed kvůli hluku.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Restaurace je velice prostorná pro velké oslavy a nebo sešlost s rodinou i dětmi, ty mají celou místnost na hraní uvnitř když je zima a pokud je hezky vždy doporučuji venku zahrádku. Jídlo mají jako vždy skvělé.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Hezka, prostorna restaurace. Ma velikou zahradku uvnitr restarucae a velky vnitrni prostor. Obsluha byla velmi mila a ochotna. Jidlo dobre. Ocenuji i salatovy bufet, kde si muzete nabrat, co chcete. Doporucuji pro rodinu s detmi ci posezeni s prateli. Doporucuji.
Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Příjemná pizzerie na sídlišti Stodůlky. Stojan na kola, velká zahrádka, dětské hřiště. Těstoviny i pizza lepší průměr. Tanková Plzeň, několik druhů domácí limonády.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Restaurace velmi pěkná, velká terasa včetně dětského hřiště . Obědove menu bylo velmi chuťne a za příznivé ceny. Personál milý a ochotný. Děti jsou zde vítány. Jedinou věc co bych vytkla je dzban vody s pomeranče a matou za 89 Kč za 1 l - bez chuti a jeden plátek pomeranče na cely dzban - cena neodpovídá kvalitě.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
V mém okolí je to rozhodně restaurace která patří k nejoblíbenější z ostatních.Je to hlavně prostředím, skvělou zahrádkou, kam určitě zajdu v letních měsících. Mají i dobré jídlo s kvalitní obsluhou.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Dobry pomer cena / vykon
Celkově   
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Příjemné prostředí na posezeni s prateli i na pracovni schuzku. Velmi prijemna je zahradka, která k zjevně velmi oblíbeným odpoledním posezenim pro maminky s detmi z okolí. Jidlo dobre, cenove prijatelne. Myslím, ze si vybere každý.
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 3
Navštívili jsme tuto restauraci poprvé. Prostředí příjemné, ale obsluha by mohla být milejší, příjemnější a hlavně vstřícnější. Jídlo nebylo špatné, ale už jsme jedli lepší..Máme smíšené pocity..Klasická sídlištní pizzerie.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO