Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 82 %   hodnoceno 62x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurant Maják

Přehled hodnocení
82% celkově
82% personál
83% prostředí
80% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 23x
4 25x
3 9x
2 0x
1 2x

Hodnocení restaurace

Celkově     
personál 2
prostředí 3
jídlo 1
V této restauraci jsme byli již několikrát, povšimli jsme si, že do restaurace Maják chodí neustále méně lidí. Okolo 21 hod. jsme byli v restauraci jen my. Jídlo bylo příšerné, dala jsem si vepřovou panenku s opékanými škubánky. Maso jsem nemohla skoro vůbec rozkousat, škubánky byly opečené na přepáleném oleji, takže jsem jídlo vrátila, nebylo mi ani nabídnuta nějaká náhrada. Jídlo, které si objednala jiná přítelkyně bylo rovněž cítit připáleným tukem, takže bylo též vráceno. Nakonec jsme se všichni dohodli, že do této restaurace již nikdy nepůjdeme
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Skvela restaurace. Mila obsluha, nikdy na nic necekame, pri nejakem pozadavku nam vzdy vysli vstric. Prostredi hezke. Je videt, ze sem chodi hodne rodiny s detma a delaji se zde neustale rodinne oslavy. Byli jsme zde na huse a musim ohodnot jen kladne. Byla vynikajici.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Zarezervovali jsme si restauraci pro krátký oběd s rodinou během pracovního dne. Personál nám vyšel maximálně vstříc a posadil nás na místa, kam šel pohodlně zaparkovat kočárek.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Byli jsme na pracovním obědě s anglicky mluvícím kolegou a, aniž bychom na to upozorňovali, obsluha ihned přinesla denní menu v anglickém jazyce a neměla s obsluhou v aj sebemenší problém. Personál je velmi příjemný a profesionální, jídlo nám také chutnalo, oceňuji široký výběr domácích limonád, prostředí je trochu hlučnější, ale i přesto, že byla restaurace plná, na jídlo jsme dlouho nečekali.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
V Majáku mně i mým dětem moc chutná, hlavně domácí limonády a dětská nabídka jídel pro nejmenší. Je super že je celá restaurace nekuřácká, což je pro mě hodně důležité, opravdu doporučuji !!
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Výborný podnik po stránce servisu a kvality jídla i v množství vydaných jídel si vážně pochutnáte, různorodá nabídka kde si má šanci každý vybrat. Při obchodní schůzce je nepraktické být uprostřed kvůli hluku.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Restaurace je velice prostorná pro velké oslavy a nebo sešlost s rodinou i dětmi, ty mají celou místnost na hraní uvnitř když je zima a pokud je hezky vždy doporučuji venku zahrádku. Jídlo mají jako vždy skvělé.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Hezka, prostorna restaurace. Ma velikou zahradku uvnitr restarucae a velky vnitrni prostor. Obsluha byla velmi mila a ochotna. Jidlo dobre. Ocenuji i salatovy bufet, kde si muzete nabrat, co chcete. Doporucuji pro rodinu s detmi ci posezeni s prateli. Doporucuji.
Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Příjemná pizzerie na sídlišti Stodůlky. Stojan na kola, velká zahrádka, dětské hřiště. Těstoviny i pizza lepší průměr. Tanková Plzeň, několik druhů domácí limonády.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO