Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 82 %   hodnoceno 67x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurant Maják

Hodnocení restaurace

Celkově   
personál 4
prostředí 4
jídlo 3
Vydali jsme se s kolegy na obed do teto restaurace. Prostredi celkem ok, i kdyz pres obedy dost rusne, obsluha nicmene s prehledem stiha. Jidlo je ovsem dost promenlive.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Restaurace Maják je jedna z najlepších reštauráciína Stodulkach. Tentokrát sme boli na obed. I napriek tomu, že tam bolo dosť plno, boli sme celkom rýchlo obslúžení. Jedlo chutné.
Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Went couple of times to Majak which is a good restaurant to go for lunch. They have tasty pizzas and affordable weekly lunch menu. Waiting time is short, Service is good and friendly.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově     
personál 2
prostředí 3
jídlo 1
V této restauraci jsme byli již několikrát, povšimli jsme si, že do restaurace Maják chodí neustále méně lidí. Okolo 21 hod. jsme byli v restauraci jen my. Jídlo bylo příšerné, dala jsem si vepřovou panenku s opékanými škubánky. Maso jsem nemohla skoro vůbec rozkousat, škubánky byly opečené na přepáleném oleji, takže jsem jídlo vrátila, nebylo mi ani nabídnuta nějaká náhrada. Jídlo, které si objednala jiná přítelkyně bylo rovněž cítit připáleným tukem, takže bylo též vráceno. Nakonec jsme se všichni dohodli, že do této restaurace již nikdy nepůjdeme
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Skvela restaurace. Mila obsluha, nikdy na nic necekame, pri nejakem pozadavku nam vzdy vysli vstric. Prostredi hezke. Je videt, ze sem chodi hodne rodiny s detma a delaji se zde neustale rodinne oslavy. Byli jsme zde na huse a musim ohodnot jen kladne. Byla vynikajici.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Zarezervovali jsme si restauraci pro krátký oběd s rodinou během pracovního dne. Personál nám vyšel maximálně vstříc a posadil nás na místa, kam šel pohodlně zaparkovat kočárek.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Byli jsme na pracovním obědě s anglicky mluvícím kolegou a, aniž bychom na to upozorňovali, obsluha ihned přinesla denní menu v anglickém jazyce a neměla s obsluhou v aj sebemenší problém. Personál je velmi příjemný a profesionální, jídlo nám také chutnalo, oceňuji široký výběr domácích limonád, prostředí je trochu hlučnější, ale i přesto, že byla restaurace plná, na jídlo jsme dlouho nečekali.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
V Majáku mně i mým dětem moc chutná, hlavně domácí limonády a dětská nabídka jídel pro nejmenší. Je super že je celá restaurace nekuřácká, což je pro mě hodně důležité, opravdu doporučuji !!

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO