Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

14 fotek

Online rezervace

Zarezervute si stůl a získejte až 6 kreditů

  • Datum
  • Čas
  • Osob
Tato rezervace je 100% garantovaná.
Na mapě

Informace Restaurant Maják

Rodinná restaurace Maják v klidném prostředí Vám může nabídnout české i mezinárodní speciality, které si můžete vychutnat ve stylovém interiéru či na letní zahrádce.

Zobrazit více

Fotky našich uživatelů

Nejnovější hodnocení

  • Celkem:
  • Jídlo: 2
  • Personál: 3
  • Prostředí: 4

Restauraci jsme navštívili s rodinou na základě vybraných pozitivních recenzí. Naprosto skvělá byla tomatova polévka jako předkrm, stejne tak restaurací pojmenovaný “cesnekovy chléb” - což byl klasický pizza chleb - ale moc dobrý. Ovšem velké zklamání z hlavních chodu-já měla Caesar salát s ancovickovym dresinkem s pancetou - pancetu zapomněli v kuchyni přidat (po mem připomenutí servírka přinesla 4 opravdu drobné kousky, které bylo lepší snad nepridavat, na efektu celého jídla působily jako vysmech a jen mu ubrali), ancovickovy dresink, který byl hlavním důvodem mého výběru jídla, zde nebyl. Svagrova měla jakousi kachnu na zázvoru s ryzi-ryze oschlá, nutno opět podotknout výsměchem byl zázvor- přidany nakladany zázvor, který bývá u čerstvého sushi. Dvě nejdražší jídla z menu - filet z čerstvého tunaka suchý, přepečený, nijaky. Přítel měl rib eye steak a výběr jídla byla už jen “tresnicka na dortu” - steak tlustý, chuťove nevýrazný, opravdu nedobry. A jako bonus k posledním dvěmi jidlum- ma rodina si vybrala k jidlum jako přílohu bramborové hranolky- z názvu na nás sálá honosnost domácích hranolek z brambor - pouze klam - jde o kupovane nejlevnější hranolky z fritezy. Přítel steak po dvou soustech “nedal” a obsluhu poprosil ať jej odnese, že již dojedl. Číšník byl slušný, nabídl jídlo jiné, přítel již naštvaný s podekovanim odmítl. Nakonec u placeni číšník uznal chybu z jejich strany - kuchař steak ochutnal a uznal, ze jídlo za 300.- neodpovídalo požadavkům a dobrému výsledku. My zde byli poprvé a naposledy. Jako nejlepší jídlo z našeho menu se tedy jeví klasické spagety s kecupem z dětského menu pro neteř. Což je tedy víc než smutné.

Všechna hodnocení

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba