Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
Restaurace ukončila provoz

Restaurace ukončila provoz

Je nám líto, ale restaurace ukončila provoz. Zobrazit restaurace v okolí.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurant La Nicoleta

Tato restaurace Vám nabízí obědy, večeře, oslavy, rauty, svatby, večírky, víkendové speciality. Samozřejmostí je i pravidelná polední nabídka a dětské menu.


Recenze restaurace

Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Velmi hezké prostředí. Jídlo vynikající. Možnost parkování ve vedlejší ulici zdarma. Majitel je zároveň vrchní, takže má daleko větší přehled o tom, jak se má člověk chovat k zákazníkům a co zákazníci chtějí. Restaurace je nekuřácká, ale není problém jít kouřit ven a když je venku u stolu volno, sednout si i s pitím tam, jako jsme to udělali s přítelkyní, když jsme čekali na jídlo. Toalety vypadají také velmi hezky. Není zde možnost platit kartou, takže hotovost s sebou nebo je cca 200m ČS bankomat.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
majitel a zároveň číšník je velmi milý, rád si povídá, prostředí moc příjemné, jídlo výborné a to jak chutí, tak prezentací, kuchař je fakt frajer, rozhodně doporučuji ;-)
Celkově  
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Chtěli jsme nějakou změnu a náhodou jsme narazili na restauraci, která se otevřela před krátkou dobou. Především hodnotím prostředí, protože to nám naprosto sedlo. Personál byl vstřícný, možná chvilkami mírně familierní. Jídlo bylo chutné, jen s pepřem by měli šetřit.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO