Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

6 fotografií
Na mapě

Podobné podniky

Zobrazit více

Informace Restaurant Jízdárna

Těšte se na pochoutky české a mezinárodní kuchyně, moravská vína z rodinného vinařství manželů Poliakových i přátelskou obsluhu. Příjemná nekuřácká restaurace je součástí špičkového jezdeckého areálu v klidné městské části Olomouce, Lazce. Nabízí široký výběr masových specialit, ryb, těstovin, salátů a dezertů. Gurmánský zážitek umocňuje působivý výhled přímo do jízdárny a na kolbiště. Plusem je i elegantní stylový interiér, kterému dominuje velká socha černého koně.

Zobrazit více

Fotky našich uživatelů

Nejnovější hodnocení

Celkové:
 • Jídlo:
  4
 • Personál:
  4
 • Prostředí:
  4

Restaurace se nabízí v komplexu závodiště, tréninkových ploch, prodejny jezdeckých potřeb. Vydali jsme se na parkurové závody, tak jsme si zašli opět na jídlo a sledovali přitom koně v jízdárně. Jedné z dcer sice místo salátu s tuňákem donesli tuňákový steak, což nás trošku zarazilo, ale dcera si i tak velmi pochutnala. Už Jízdárnu řadíme k oblíbeným restauracím - budeme se sem rádi vracet.

Jarmila*
Doporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(1)
Celkové:
 • Jídlo:
  4
 • Personál:
  4
 • Prostředí:
  4

Na tuto restauraci jsme dostali doporučení od bývalého kolegy z práce. Napoprvé jsme ji minuli - nebyli jsme si podle označení úplně jisti, kde odbočit. V aplikaci je uvedeno parkování kousek mimo, a ono se dá parkovat přímo na místě. Seděli jsme přímo u výhledu na jízdárnu, kde jsme měli štěstí i na koně. Jídlo vynikající, káva též. Někoho může trošku odradit, že je restaurace v patře. Určitě jsme tu nebyli naposledy.

Jarmila*
Doporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(1)
Celkové:
 • Jídlo:
  1
 • Personál:
  1
 • Prostředí:
  3

Hodinu čekání na jídlo předem objednané... obsluha jen donesla nápoje a potom se nám již nevěnovala... nakonec nemohu jídlo hodnotit neboť jsme jej nakonec odmítli. Nějak zapomněli na předkrm i polévky.

Chmel
Nedoporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(0)
Všechna hodnocení

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba

Právě otevřeno