Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 88 %   hodnoceno 59x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurant Indigo

Přehled hodnocení
88% celkově
88% personál
82% prostředí
88% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 37x
4 17x
3 1x
2 1x
1 1x

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Restauraci Indigo jsem navštívil spolu s přítelkyní na naše výročí. Měli jsme 4 chodové menu o pestrých chodech. Jídlo bylo delikátní, ochutnali jsme opět něco nového. Obsluha byla příjemná, ochotná. Prostředí krásné, jen lehce hlučnější díky frekventované silnici pod okny.
Celkově   
personál 4
prostředí 5
jídlo 3
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
V Indigu je velmi příjemná atmosféra, personál, který od prvních minut dává najevo, že jste tu vítáni a že je tu pro vás. Co více si přát po únavném pracovním dni. Byli jsme skutečně spokojeni.
Celkově    
personál 3
prostředí 2
jídlo 2
Kdo má rád houby, tak si v menu může vybrat. Ruší otevřené okno do rušné ulice (jak už bylo hodnoceno).
Restaurant Indigo
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Prostory restaurace jsou pěkné, dojem kazí pouze poloha restaurace na rohu dvou rušných ulic, kdy zvláště při otevřených oknech je hluk zvenčí hodně rušivý. Všechna vybraná jídla byla dobrá, doporučuji krkovici, která byla tak akorát šťavnatá a dobře okořeněná. Personál byl ochotný.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Výborné jídlo, pěkné prostředí, příjemný číšník...Nemělo to chybu
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
V příjemném prostředí restaurace jsme vyzkoušeli lososový tataráček, kachní prsíčka a panna cottu s kávou. Všechny chody byly z čerstvých surovin a výborně připravené. Obsluha profesionální. Určitě znovu přijdeme.
Restaurant Indigo
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Restauraci jsem navštívila již poněkolikáté na tradičním setkání s přáteli. Prostředí příjemné, čisté toalety, obsluha poměrně rychlá, příjemná. S jídlem jsem byla dosud vždy spokojena, bohužel poslední návštěva byla tak nějak slabší. Předkrm i dezert skvělý, ale hlavní chod se tak trochu nepovedl. Kachní prsíčka až moc "gumová"(jedné zúčastněné dokonce přišly skoro syrové); úprava omáčky a přílohy nás také nenadchla, což může být v tomto případě ale jen čistě subjektivní pocit. Každopádně pití či káva jako vždy v pořádku.
Restaurant Indigo Restaurant Indigo
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Obsluhující personál by se měl konečně naučit nesbírat talíře ze stolu, když ostatní ještě jí. Velký nešvar většiny restaurací.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Poměrně malá, ale příjemná restaurace, čisté prostředí, velmi příjemná a rychlá obsluha. Kuchyně vynikající, jídlo dobře ochucené. Ceny jsou odpovídající kvalitě.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO