Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

Zavřít

Dne 18. prosince byla vládou České republiky přijata krizová opatření, která, mimo jiné, zakazují přítomnost veřejnosti v provozovnách stravovacích služeb. Nařízení platí do odvolání a v tomto období nebude možné prostřednictvím portálu Restu vytvářet rezervace. Děkujeme za pochopení.

4 fotografie
Na mapě

Podobné podniky

Zobrazit více

Informace Restaurant Hradčany

Restaurant Hradčany není jen o dokonalém spojení chutí a kreativní prezentaci jídla, ale především o kvalitě. Ať už samotných pokrmů nebo ingrediencí, které pro vás denně odebírají čerstvé od místních dodavatelů.
Nechte se okouzlit atmosférou unikátních prostor atriové restaurace s nekonvenčním a lahodným jídlem v samém srdci nádherné budovy Hotelu Savoy z počátku 20. století. Skvostná jídla doplňuje dlouholetá tradice dokonalého servisu pro váš nezapomenutelný zážitek z každé návštěvy.

Zobrazit více

Nejnovější hodnocení

Celkové:
  • Jídlo:
    4
  • Personál:
    5
  • Prostředí:
    4

Uživatel Restu
Doporučuje restauraci

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba

Právě otevřeno