Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

3 fotografie
Na mapě

Informace Restaurant Hrad Svojanov

Stylová hradní restaurace nabízí posezení pro 27 osob uvnitř a dalších 60 osob na venkovní zahrádce přímo na prvním hradním nádvoří. Romantické prostředí vybízí k posezení u dobrého jídla a pití. Restaurace je dekorována loveckými trofejemi, zbraněmi a zbrojí i dobovými vyobrazeními hradu. Dominantu tvoří historická kachlová kamna. 

Zobrazit více

Nejnovější hodnocení

Celkové:
  • Jídlo:
    4
  • Personál:
    5
  • Prostředí:
    4

Výlet na hrad plánovaný při vyzvedávání dcery z tábora. Původně jsme chtěli na jídlo už v Poličce, ale v dobu naší přítomnosti bylo vše beznadějně obsazeno, takže jsme vyrazili rovnou na hrad. Hradní restauraci je možné navštívit vlastně jen se zakoupenou vstupenkou na hrad (ať už s průvodcem nebo bez). Vstup možný i s pejskem - při vstupu nachystaná miska s vodou. K dispozici točené nealko pivo s příchutí i limonády. V nabídce jelen na smetaně (svíčková). Salát s kuřecími stripsy - maso teplé po celou dobu konzumace, salát vhodně ochucený. Já měla původně zálusk na kynuté knedlíky s borůvkami - bohužel nebyly. Chutné ristreto. Obsluha usměvavá, milá a ochotná. Možnost platit hotově i kartou.

Jarmila*
Doporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(1)

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba

Právě otevřeno