Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 85 %   hodnoceno 6x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurant Hotelu Rozvoj

Restaurace hotelu má kapacitu 100 míst, k dispozici jsou 2 salónky a stylově zařízená pivnice. Na jídelním lístku najdete speciality české kuchyně a speciality hotelu.

Recenze restaurace

Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
V restauraci jsme meli rodinnou oslavu. Cekaci doba na polevku asi hodinu, pro me velmi dlouha doba na to, ze cela oslava byla predem naplanovana a zarezervovana. Pri plne zaplnene restauraci nebylo v nam oddelenem prostoru slyset pomalu ani slovo. Jidlo na prumerne urovni, personal ochotny.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Těšil jsem se jak malý kluk, že zavítám do jedné z nejlepší restaurace v Klatovech! A nebyl jsem zklamán. Personál prvotřídní a jídlo vynikající.Již se těším na další návštěvu.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Velká pochvala! Po příchodu jsme připravený stůl, jako bychom dorazili na svatební hostinu.Obsluha se nás velice rychle ujala a vše nám přinesli podle našich přání. Ještě jsem se s takovými skvělými služby nesetkal.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO