Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

Zavřít

Od 1. 11. 2021 vstoupila v platnost nová COVID-19 opatření vlády České republiky. Provozovatelé restaurací mají povinnost kontrolovat, zda jejich zákazníci splňují podmínku OTN (očkování, negativní test či prodělaná nemoc v posledních 180 dnech).

6 fotografií

Restaurant Hotel Střelnice

Zámecká 34, Teplice nad Metují
· Nyní zavřeno (12:00 - 22:00) Spravovat restauraci

Tento podnik není spravovaný, takže informace nemusí být aktuální. Jste majitelem nebo správcem tohoto podniku? Klikněte na tlačítko zde a spravujte svůj podnik.

Podnik nepřijímá rezervace z Restu

Zkuste jim zavolat.

Na mapě

Informace Restaurant Hotel Střelnice

Stylová restaurace Střelnice, kde se vaří srdcem, je založena na regionální kuchyni a regionálních dodavatelích čerstvých a vysoce kvalitních surovin.
 Jídelní lístek je složen z osvědčených a oblíbených regionálních a národních českých jídel, která jsou čerstvě připravovaná. Pro jejich klienty připravují také domácí chléb, štrúdl, bábovku, knedlíky a celou řadu dalších dobrot. Připravují pro Vás také tematická víkendová menu a letní grilování. 

Zobrazit více

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba