Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 92 % hodnoceno 13x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Golf restaurant Dýšina

Golf Restaurant Dýšina nabízí svým hostům netradiční zážitek díky překrásným prostorám, ve kterých je situován, a velmi vytříbené kuchyni. Hosté mohou ocenit nejen výborné pokrmy, ale také příjemné posezení u krbu, včetně ochutnávky vín z vlastní vinotéky. Přijdou si zde na své i milovníci doutníků té nejlepší kvality a značky. Golf Restaurant Dýšina Vás zajisté mile překvapí specialitami české kuchyně, na které se zaměřuje a zároveň i profesionálním přístupem personálu.

Recenze restaurace

Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Místo bylo nalezeno nahodou jen jako cíl moto výletu, ale překvapilo! Krásný objekt na příjemném místě s profesionálním personálem a výborným jídlem. Dokonce jsem přemýšlem, že bych i začal hrát golf ;-)
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Takhle milý a pozorný personál se jen tak nevidí. Dotváří příjemnou atmosféru podniku. Jídlo z poledního menu bylo velmi chutné a vzorně prezentováné. Restauraci vřele doporučuji.
Celkově  
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO