Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Restaurant Gloria

Vítejte v místě, které s oblibou vyhledávají hosté již více než dvě desítky let a kde vychutnávali své chvilky odpočinku mnohé významné osobnosti. Vychutnejte si i Vy klidné posezení a bezstarostné chvilky při dobré kávě,čaji,sklence vína,piva či výborné whisky nebo vyzkoušejte některý z našich koktejlů. Vřele Vám doporučujeme ochutnat speciality naší kuchyně a dopřát si sladké dezerty a zmrzlinové poháry. Stylová hospůdka s tradiční restaurací, českou i mezinárodní kuchyní, venkovní zahrádkou. Denně připravujeme obědové menu. Točíme soudové pivo Budvar,10° a kofolu. Restaurant se nachází v malebném zákoutí sušického náměstí. Prostory restaurantu, kde Vás srdečně vítáme byly zrekonstruovány z bývalého sklepa, jehož vznik je datován do 16. století v suterénu domu na náměstí Svobody čp.6 v Sušici. Původní klenba, kamenný strop v šatně, nepravidelná, klenutá okna v průčelí místnosti se stávají po opravě charakteristickým a výrazným prvkem interiéru tohoto restaurantu. Jména, Karel Klostermann a Vojtěch Scheinost, která jsou známá i mimo naše město, mají vztah k tomuto domu. Rodina známého spisovatele žila zde v předminulém století, kde byl v domě umístěn též sklad tabáku, jak je to popsáno v povídce ”Osudné Velikonoce 1859 v Sušici”. Zakladatel sirkařství v Sušici Vojtěch Scheinost má na průčelí budovy umístěnou pamětní desku, připomínající vztah významné osobnosti našeho města k tomuto domu.

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO