Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

V pondělí 20.9. dojde ke změně Obchodních podmínek Restu. Hlavními změnami v podmínkách je zrušení Restu kreditů a Restu voucherů. Více informací zde.
1 fotografie
Janáčkovy sady 184, Nový Jičín
· Nyní zavřeno (11:00 - 20:00) Spravovat restauraci

Tento podnik není spravovaný, takže informace nemusí být aktuální. Jste majitelem nebo správcem tohoto podniku? Klikněte na tlačítko zde a spravujte svůj podnik.

Podnik nepřijímá rezervace z Restu

Zkuste jim zavolat.

Hodnocení Restaurant Gábi

Ověřená hodnocení jsou hodnocení, která byla vytvořena na základě reálné návštěvy podniku. Celkové hodnocení je vypočítáváno pouze na základě ověřených hodnocení. Více informací

Celkové:
 • Jídlo:
  5
 • Personál:
  5
 • Prostředí:
  4

Rozhodli jsme se s manželem, že při návštěvě Nového Jičína, vyzkoušíme tuto restauraci. S jídlem jsme byli velice spokojeni. Já -Rybí filé s brambory, Manžel- Krocan, červené zelí a br. knedlík. Moc dobré - velice solidní porce....Přesto je tu menší výtka - NEBYLO PIVO- údajně nedovezli. Ale stačil dobře chlazený Birel. Slečna, která nás obsluhovala zasluhuje pochvalu za rychlost, úsměv atd. Příště opět tady. Doporučujeme, i přesto, že je to trochu "od ruky" a mírně do kopce.

Pavla
Doporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(1)
 • Stránka:
 • 1

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba