Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 97 % hodnoceno 7x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurant Fregata

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Opět jsme byli s kamarády moc spokojeni s posezením v této restauraci. Výborná a rychlá obsluha, dobré pivko. Personál vždy nabídne novinky, které jsou v nabídce. Různé míchané nápoje a nové lihoviny.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Další příjemné posezení s kamarády. Dobře jsme se pobavili a popili. Už se těšíme na 17.3. Bude tam oslava s kostýmovanou obsluhou a zajímavými drinky. Bude na čepu i zelené pivo.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Jednalo se o posezení s dloholetými přáteli, které jsme delší dobu osobně neviděli. Dali jsme si všichni večeři a každému moc chutnalo. Jídla bylo hodně a moc dobré. Zapili jsme vynikajícím Vilémem, který tady opravdu umí správně natočit. Takže super.
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Byly jsme s kamarádkou oslavit MDŽ a moc se to povedlo. Já si kromě dobrého jídla dala specielní kokteil, který mi namíchal sám pan majitel. Kamarádka je abstinent a tak si pochutnala na výborných horkých malinách a kávě. Při odchodu jsme obdrželi od pana majitele krásnou žlutou růži. Moc nás to příjemně překvapilo. Děkujeme.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Velice příjemné prostředí se sympatickým personálem, který je ochotný a spolehlivý. Mají dobré jídlo, pití i poháry. Je tam klid na popovídání, žádný řev Přes poledne se tam nekouří
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Do této restaurace chodíme pravidelně a nejen proto, že je v blízkosti našeho bydliště. Setkáváme se zde s různými přáteli na popovídání si. Vždy se setkáme s příjemným a nevtíravým personálem. Všichni, včetně pana majitele jsou fajn.
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Přejmenovaná hospoda U Jindřicha se uvnitř vůbec nezměnila. Prostředí působí jako klasická pivnice, výběr jídla je menší a ceny poněkud vyšší. Volil bych proto jinou restauraci.

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO