Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Je nám líto, ale do tohoto podniku rezervace neposkytujeme. Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do tohoto podniku naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurant Filantrop

Jako v jiném světě se ocitnete jen pár kroků od rušného Václavského náměstí, když otevřete dveře restaurace Filantrop. Kamenné a cihlové zdi sklepních prostor, doplněné kovanými prvky, Vás spolehlivě zklidní tak, že přestanete vnímat čas. 

Stálé menu každý měsíc obohacují o sezónní nabídku několika jídel a s ní představují i pivo z minipivovarů okolí Prahy, které tak zpestřuje nabídku klasických piv skupiny Plzeň.

Restaurace Filantrop díky svému členění a kapacitě přes sto míst umožňuje nabídnout pořádání firemních akcí či rodinných oslav. Každý všední den nabízí denní menu od 11 do 14 hodin, které vám rádi zabalí i s sebou.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Restaurace ve středu v 18:30 v podstatě prázdná. Číšník ale velmi milý. Na jídle jsme si pochutnali, ale opravdové labužníky neuchvátí. Pro kuřáky a nekuřáky v podstatě společný prostor.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO