Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

Zavřít

Dne 18. prosince byla vládou České republiky přijata krizová opatření, která, mimo jiné, zakazují přítomnost veřejnosti v provozovnách stravovacích služeb. Nařízení platí do odvolání a v tomto období nebude možné prostřednictvím portálu Restu vytvářet rezervace. Děkujeme za pochopení.

7 fotografií
Na mapě

Podobné podniky

Zobrazit více

Informace Restaurant Esprit

Restaurant Esprit je tím pravým místem pro Vaše gurmánské zážitky přímo na Vyšehradě. V kuchyni hrají prim čerstvé a sezónní suroviny od ověřených dodavatelů, správnou melodii pak ingrediencím dodává talentovaný tým. Sladké tečky za lahodnými pokrmy pak obstará cukrárna, pod vedením mistra cukráře Stanislava Rojta.  Zobrazit více

Nejnovější hodnocení

Celkové:
 • Jídlo:
  5
 • Personál:
  5
 • Prostředí:
  5

Luxus, styl, design. Vzdušný a světlý interiér, krásné posezení v zahradě s výhledem na Vyšehrad. Vynikající jídlo, vína i domácí limonády. Každá chuť doladěná do perfektního gurmánského zážitku. Naprosto profesionální a komunikativní obsluha. Kvalita a preciznost. Oceňuji a považuji za top v Praze.

Alžběta Poláková
Doporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(0)
Celkové:
 • Jídlo:
  4
 • Personál:
  4
 • Prostředí:
  4

Já moc na tyhle ála luxusní restaurace nejsem. Obsluha i prostředí odpovídá image podniku, stejně tak jídlo, které bylo vynikající. Ale ty ceny jsou úplně mimo, i pro turisty mi připadají přestřelené.

avrilka1444
Doporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(0)
Celkové:
 • Jídlo:
  5
 • Personál:
  1
 • Prostředí:
  3

Ověřená hodnocení jsou hodnocení, která byla vytvořena na základě reálné návštěvy podniku. Celkové hodnocení je vypočítáváno pouze na základě ověřených hodnocení.

Ověřené

Radek Housírek
Nedoporučuje restauraci

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba

Právě otevřeno