Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 89 %   hodnoceno 7x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurant Cukrovar

Restaurace je sportovně zábavný komplex, který po rozsáhlé rekonstrukci vznikl z bývalé továrny na zpracování cukrové řepy. Restaurace je vybudována v krásném dobovém stylu. Jsou zde připravována jídla české i mezinárodní kuchyně. V podvečerních hodinách je tu vyhrazená místnost pro kuřáky. K dispozici je letní terasa s venkovním krbem, parkoviště. Hosté mohou využít víceúčelové hřiště na tenis, volejbal, nohejbal, petanque a jiné. Pro děti je zde vybudováno hřiště.

Recenze restaurace

Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Tuto restauraci jsme vyzkoušeli poprvé a velice mile nas překvapila. Dali jsme si lososa, panenku a dvakrát filet mignon. Vše bylo velice chutné. Určite se sem zase vrátíme.
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Asi nejlepší restaurace v Lovosicích. Jídlo dobré, obsluha příjemná, prostředí pěkné a čisté. Na místní poměry možná malinko dražší, ale zase za kvalitu se platí :-) Doporučuji.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Seděli jsem venku za zahrádce, chvílemi pršelo, ale byly zde velké slunečníky, takže jsme nezmokli. Jídlo bylo dobré, všem nám chutnalo, obsluha příjemná. Doporučuji!
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO