Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 74 %    hodnoceno 6x 100 0

Restaurant Coqpit

Přehled hodnocení
74% celkově
73% personál
64% prostředí
74% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 0x
4 5x
3 1x
2 0x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově   
personál 2
prostředí 2
jídlo 3
Celkově nevyvážené. Velmi dobrá kuchyně, podstatně slabší servis a ne příliš útulné prostředí. Obsluha sice milá, ale bez základních znalostí stolování. Restaurace působí spíš jako pivnice.
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Vyborne obedne menu kureci medailonky s bramborem. Skvela polievka, ktoru doporucujem ochutnat. Mila obsluha, ktora rada poradila a pomohla ked bolo nieco potrebne.
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Zasli jsme na obed ve dvou. Restaurace ma velmi dobrou polohu v centru Trebice. Poledni menu bylo vyborne. Voda zdarma k menu je prijemnym bonusem. Skoda, ze stoly nebyly uklizene od predchozich hostu.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Příjemný podnik na nábřeží v Třebíči, který jsme navštívili při cestě zpět do Prahy na doporučení Maurerova průvodce. Příjemná obsluha, velmi dobré jídlo i pití. Rádi se tu zase někdy zastavime.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Ochotný a příjemný personál, jídlo dobré až vyborne, drobne výpadky - některé přílohy došly ale jine je skvěle nahradily. Poměr cena výkon výborný. Doporučuji!
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Přišlo mi, že prostředí se oproti počátkům po otevření podniku v průběhu času poměrně zhoršilo. Nicméně jídlo velmi dobré, skvělá telecí roláda. Největším překvapením byly úžasné ananasové ravioly. Průměrné víno.

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO