Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 76 %    hodnoceno 7x 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Restaurant Coqpit

Hodnocení restaurace

Celkově   
personál 2
prostředí 2
jídlo 3
Celkově nevyvážené. Velmi dobrá kuchyně, podstatně slabší servis a ne příliš útulné prostředí. Obsluha sice milá, ale bez základních znalostí stolování. Restaurace působí spíš jako pivnice.
Celkově  
personál 4
prostředí 3
jídlo 4
Vyborne obedne menu kureci medailonky s bramborem. Skvela polievka, ktoru doporucujem ochutnat. Mila obsluha, ktora rada poradila a pomohla ked bolo nieco potrebne.
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Zasli jsme na obed ve dvou. Restaurace ma velmi dobrou polohu v centru Trebice. Poledni menu bylo vyborne. Voda zdarma k menu je prijemnym bonusem. Skoda, ze stoly nebyly uklizene od predchozich hostu.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Příjemný podnik na nábřeží v Třebíči, který jsme navštívili při cestě zpět do Prahy na doporučení Maurerova průvodce. Příjemná obsluha, velmi dobré jídlo i pití. Rádi se tu zase někdy zastavime.
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Ochotný a příjemný personál, jídlo dobré až vyborne, drobne výpadky - některé přílohy došly ale jine je skvěle nahradily. Poměr cena výkon výborný. Doporučuji!
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Přišlo mi, že prostředí se oproti počátkům po otevření podniku v průběhu času poměrně zhoršilo. Nicméně jídlo velmi dobré, skvělá telecí roláda. Největším překvapením byly úžasné ananasové ravioly. Průměrné víno.

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO