Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 91 % hodnoceno 8x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurant Čistý stůl

Restaurant na Malé Straně vaří každý den od 8.30 do noci. Takže zde můžete vyřešit vše od bohaté snídaně až po noční chutě.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Skvělý výběr jidel! Každý si tam najde to své: vegetariánská, bezlepková i bez laktózy nabídka. Vše Vám kuchař rád připraví podle chuti! Přijdeme určitě zase!
Celkově   
personál 4
prostředí 3
jídlo 3
Šel jsem kolem, provozní mě oslovil a pozval dovnitř. Prostředí je jednoduché na jednu stranu čisté a na druhou staromódní. Nehodí se na obchodní schůzku, ani na romantickou schůzku. Oběd s přáteli, ano. Jídlo bylo dobré, a pokud odmyslíme palačinky a show s flambováním, tak zdejš menuí se nijak neliší od řady velmi podobných restaurací. Držím palce, ať si najdou svou originálnější cestu.
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Příjemná restaurace, ve které hraje velice příjemná a nevtíravá hudba. V době, kdy jsem ji navštívila, bylo v restauraci cca 25 hostů. Obsluha rychlá, jídlo jsem měla na stole za 10 minut od vstupu do restaurace. Obsluhující číšník (1) stíhal usazovat, objednávat, obsluhovat i šatnu, kasírovat, radit turistům. Slaná palačinka byla výborná. Zaujala mne i toaleta:-)).
Restaurant Čistý stůl Restaurant Čistý stůl Restaurant Čistý stůl Restaurant Čistý stůl
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO