Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
Restaurace ukončila provoz

Restaurace ukončila provoz

Je nám líto, ale restaurace ukončila provoz. Zobrazit restaurace v okolí.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurant Cirkus

Hravý design tedy přizvukuje cirkusové rozpustilosti, která dokáže naladit na správnou strunu. Nabízí se také lákavé venkovní sezení, kde se pamatuje i na dovádění dětí - přímo v klidné zahrádce najdete malé hřiště. Interiér je členěn též vertikálně, nachází se zde vyhlídky i utajená zákoutí. V nabídce vybírejte z mezinárodní kuchyně. Vaří ze vždy z čerstvých surovin. Jistě upoutá i široká nabídka domácích limonád a také dezertů.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Celkově   
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Restaurace je pěkná, příjemné posezení, hezké prostředí. Kousek od metra, což je výhoda. Velký výběr jídla, měli jsme pizzy, noky, sálát, vše bylo výborné. Obsluha je milá, ale přeto, že náš bylo devět, chodila ke stolu velmi sporadicky. Takže jsme často seděli "na suchu".
Celkově   
personál 3
prostředí 3
jídlo 3
Byl jsem tu poněkolikáté, ale zase jsem nebyl moc spokojen. Menu vypadá zajímavě, nicméně noky byly příliš měkké a lasagne dost průměrné. Přitom cena, na to, že to není restaurace v centru, je přestřelená.
Více recenzí

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO