Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 94 % hodnoceno 17x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurant Chateau Kotěra

Restaurace se zaměřuje na středomořskou kuchyň, ryby a mořské plody a klasické francouzské pokrmy. Základní jídelní lístek pravidelně doplňují o sezónní speciality. Součástí nabídky jsou taky pečlivě vybraná vína z celého světa.

Recenze restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Restauraci jsme navštívili opakovaně a opět nás nezklamala. Přístup obsluhy odpovídá prostředí, dokáže vhodně odprezentovat denní nabídku i doporučit vhodné víno. Caponata, stejk na rozmarýnu i grilovaná chobotnice s fazolovým pyré vše výborné. Zajímavý vinný list.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 4
Výborná restaurace s vyváženýn menu, milá, rychlá obsluha, nádherné prostředí tzv. Nového zámku. Jan Kotěra objekt postavil jako rodinnou vilu a proto název Chateau Kotěra. Citlivě opravená památka doplněná dobovým nábytkem a dekoracemi. Doporučuji.
Restaurant Chateau Kotěra Restaurant Chateau Kotěra Restaurant Chateau Kotěra Restaurant Chateau Kotěra Restaurant Chateau Kotěra Restaurant Chateau Kotěra Restaurant Chateau Kotěra Restaurant Chateau Kotěra
Celkově
personál 5
prostředí 4
jídlo 5
Vynikající jídlo a perfektní obsluha
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO