Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 95 % hodnoceno 7x 100 0
+ 1
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurace Casserol

V centru staré Prahy, přímo na Královské cestě, v jednom z nejstarších dochovaných pražských domů: "Domu U Kočků" najdete českou restauraci s tajuplným názvem Casserol, odkazujícímu ke kastrolu, základní a nedílné součásti každé kuchyně. V Casserolu odkrývají pozapomenutá tajemství české gastronomie, objevují staré recepty, kuchařské postupy a vrací na talíře tradiční české suroviny. To vše, ale v pojetí moderní, zážitkové gastronomie, kdy se prostředí románského sálu s prvky z druhé poloviny 12. století dokonale snoubí s moderně prezentovanou, tradiční českou kuchyní. 

Recenze restaurace

Celkově
personál 4
prostředí 5
jídlo 5
Objednali jsme si vánoční 5-chodové menu. Až na candáta (tady bych bod ubral, zdál se nedosolený), bylo vše vynikající. Rybí polévka super, jelení ragů rovněž.
Celkově  
personál 3
prostředí 4
jídlo 4
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Was taking some guests from the US to sample classic Czech food in various places and Casserol was their favourite for the setting by far. The Kulajda was excellent was always.
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO