Nastavení cookies

Cookies jsou malé textové soubory, které jsou při vaší návštěvě webových stránek Restu těmito stránkami anebo stránkami našich partnerů zasílány a ukládány do vašeho prohlížeče.

Zavřít

Dne 18. prosince byla vládou České republiky přijata krizová opatření, která, mimo jiné, zakazují přítomnost veřejnosti v provozovnách stravovacích služeb. Nařízení platí do odvolání a v tomto období nebude možné prostřednictvím portálu Restu vytvářet rezervace. Děkujeme za pochopení.

3 fotky
Na mapě

Informace Restaurace Gurmania

Restaurace Gurmania je kuřácká, avšak disponuje salonkem, který je nekuřácký. V obou místnostech je Tv a připojení WiFi zdarma. Nabízí převážně steaky, které jsou z masa hovězího, vepřového a krůtího a pocházejí z místních prověřených chovů. Podávají je na stylových dřevěných prknech. Restaurace Gurmania servíruje milovníkům kávy velmi kavalitní italskou značku Tonino Lamborghini. Možnost pořádání skupinových akcí.

Zobrazit více

Fotky našich uživatelů

Nejnovější hodnocení

Celkové:
 • Jídlo:
  4
 • Personál:
  3
 • Prostředí:
  4

Prostředí pěkné a útulné. V době mé návštěvy není v provozu velká terasa a nefunguje ani malá letní zahrádka, nejsou příjímány platební karty ani stravenky a dokonce k tomu všemu ještě vypadává elektřina. Řev a verbální pošťuchování, ozývající se z kuchyně a vzývající velice často býka v jeho hanlivější slovní podobě, podniku dobrý dojem také nedělá. Servírky na place se to sice snaží kompenzovat vstřícností a přívětivostí, ale bez úsměvu to jde těžce. Jídlo výborné. Smetanový cibulový krém exkluzivní, líčka s bramborovou kaší už ne tak zážitkové, ale pořád velmi dobré.

 • Uživatelská fotka z Gurmania
 • Uživatelská fotka z Gurmania
 • Uživatelská fotka z Gurmania
nergal
Doporučuje restauraci
Byla recenze užitečná?
Ano
(0)

Nahlásit chybu

Nesedí zde některé informace? Napište nám.

Tento formulář je chráněn pomocí reCAPTCHA a jeho odesláním souhlasíte se smluvními podmínkami a zásadami ochrany osobních údajů společnosti Google.

Děkujeme

Děkujeme za nahlášení chyby. Co nejdříve se ji pokusíme opravit.

Zavolat do podniku

Nemohli jste se do podniku dovolat?

Otevírací doba

Nyní otevřeno