Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 84 %   hodnoceno 64x 100 0
+ 10
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurant Café Bar Noodles

Přehled hodnocení
84% celkově
83% personál
86% prostředí
83% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 24x
4 29x
3 8x
2 2x
1 0x

Hodnocení restaurace

Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Dobrá restaurace v centru Prahy, která se specializuje na nudle všeho druhu. Doporučuji zkusit pikantní thajské nudle s hovězím masem. Jak předkrm jsme si dali baba ganush a tabouleh, tradiční orientalní předkrmy.
Celkově    
personál 2
prostředí 3
jídlo 2
Návštěva po delší době aneb nevstoupíš dvakrát do stejné řeky. Býval to slušný podnik (nejméně patnáct návštěv před cca pěti lety) - dnes z neznámého důvodu jedna polovina prostoru prázdná a druhá přeplněná. Jídelníček stále stejný, což není výhodou, například indonéské nudle velmi fádní tehdy i dnes. Surrealistickým zážitkem pak byl "virtuální pingl" - mladík, který náměsíčně proplouval s mimózním úsměvem uličkou a mistrně se vyhýbal jakémukoli očnímu kontaktu. Po dvou "rotacích" už jsem chtěl lusknout prsty, kupodivu partnerka ho odlovila (pravda - změnil oběžnou dráhu), ovšem zjistila pouze, že nabídku dezertů on bohužel nezná a zavolá kolegu. Nezjistím bohužel, zda ho vyrazili, protože už nikdy více.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Narosto vynikající týdenní menu. Každý si vybere. Filet z candáta pošírovaný v rybím vývaru s holanskou omáčkou zesílenou vývarem, pommes anna a romanesco neměl chybu!
Celkově  
personál 4
prostředí 5
jídlo 4
Restaurace patri k mym nejoblibenejsim v centru,nabizi vybornou kuchyni ve vice nez prijemnem prostredi,kde se prolina prostor s vkusem. Je mozne vyuzit i na snidani.
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Restauraci jsme neuměli uplne dobre najit, byla ukryta uvnitr hotelu Yasmin a nebyly na ni zadne poutače. Uvnitr bylo na sobotní obed poloprazdno. Docela drazsi.
Zobrazit reakci restaurace
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
V Noodles jsem byl na své asi páté návštěvě a opět jsem byl maximálně spokojen. Prostředí moderní, ale příjemné. Restaurace byla večer málo zaplněná, dobře jsme se tedy slyšeli na povídání. Personál ochotný, nevtíravý, dobře informovaný o nabízených pokrmech (ze zdravotních důvodů jsme se ptali na použité suroviny u jednotlivých druhů nudlí). Jídlo chutné (jak čínské kantonské nudle, tak korejské Jap Che), rozlévaný moravský Cabernet Sauvignon rozhodně neurazil. To vše za cenu přiměřenou.
Zobrazit reakci restaurace

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO