Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 84 %   hodnoceno 54x 100 0
+ 20
Za rezervaci do této restaurace získáte extra kredity.

Restaurant Café Bar Noodles

Nekuřáckou restauraci Noodles najdete v přízemí hotelu Yasmin nedaleko Václavského náměstí. Ve stylovém moderním interiéru si zde můžete vychutnat těstoviny v nepřeberných světových variacích. Nechybí ovšem ani české nudle s mákem. Dále jsou v nabídce ryby, steaky nebo lehké saláty.

Recenze restaurace

Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4
Kousek od Václavského náměstí najdete skutečně prostornou moderní restauraci, která s úspěchy zvládá dnes tak populární fúzi různých kuchyní. Vietnamské smažené závitky (vč. krabího masa) s nudlemi nebyly úplně autentické, ale chutnaly prostě skvěle. Jeden pan vrchní byl roztomile úslužný a druhý sympaticky suverénní. Podnik doporučuji!
Zobrazit reakci restaurace
Celkově  
personál 5
prostředí 4
jídlo 4
Pro naši rodinu milovníků italských těstovin nový rozměr. Bavilo mě, že se na stole sešel celý svět. Musím vyzdvihnout profesionální a z mých dosavadních gastrozkušeností velmi nadstandardní však nevtíravou péči pana číšníka. Děkujeme.
Zobrazit reakci restaurace
Celkově    
personál 1
prostředí 4
jídlo 3
Příjemné prostředí, problém s jídlem. Nikde nebylo upozorněno (jako v mnoha thajských a asijských rstauracích), že polévka je nepoživatelně ostrá (pikantní). Rovněž porce halušek, jinak dobrých byla příliš malá. Nejhorší to bylo s obsluhou: číšníku Jiřímu jsme vrátili sklenici s minerálkou kterou jsme si nalili z 0,7 láhve s tím, že sklenice, která zřejmě nebyla dobře umytá, zapáchá. Čekali jsme 15 minut, kdy manželka jedla ale neměla jídlo čím zapít, ale číšník se neobjevil. Proto jsem zašel k baru a požádal o výměnu skleničky. Tu nám po chvíli jiný číšník, pan Honza, přinesl, ale prázdnou, bez té minerálky, která tam předtím byla. A žádná omluva, nebo nahrazení minerální vody. Je smutné, že se v elegantní podniku jako je tento, může něco takového přihodit. Provozní (jestli vůbec existuje) se za celou dobu neukázal(a). Už tam nepůjdeme, v Praze je spousta jiných dobrých restaurací.
Zobrazit reakci restaurace
Více recenzí

Rezervovat stůl

Je na této stránce chyba? Napište nám

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO