Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení 80 %   hodnoceno 9x 100 0

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurant Bohemia

Přehled hodnocení
80% celkově
95% personál
67% prostředí
84% jídlo
Statistika celkového hodnocení
5 2x
4 2x
3 1x
2 0x
1 1x

Hodnocení restaurace

Celkově  
personál 5
prostředí 3
jídlo 4
Restaurace patří k našim nejoblíbenějším ve městě. Vždy chutné jídlo a přátelský personál je zárukou, že se rádi vracíme. Doporučuji hovězí steaky v rokfórové omáčce a brokolicový krém.
Restaurant Bohemia
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Naše nejoblíbenější restaurace v České Třebové a nejen proto jsme se zde rozhodli i pro svatební hostinu. Vždy skvělé jídlo, přátelský servis a fajn prostředí.
Restaurant Bohemia
Celkově   
personál 4
prostředí 2
jídlo 4
Hospoda je ve stylu devadesátých let, přecpaná haraburdím z půd. Personál je přívětivý a rychlý. Jídlo bylo také také jak z devadesátých let. Zelí dvou barev, nastrouhaná mrkev, kukuřice, všeho hodně a tak. Ovšem roštěná byla skvělá.
Celkově     
personál 4
prostředí 1
jídlo 3
dnes jsme se rozhodli poobědvat v této restauraci na zahrádce.....stoly absolutně špinavé.....utřeli jsme si ho sami vlhčeným ubrousky. Sůl ve slánce naprosto zvlhlá....v popelníku asi 2 cm vody....na lavicích pavičiny...některé stoly se nedaly vůbec použít pro špínu a listí....taktéž plno listí i na zemi....dětský koutek spíše rodiče odpuzoval...než aby tam pustili své dítko si hrát. Na jídlo jsme čekali přes 1,5 hodiny.....v tomto horku jsme požadovali do pití led....ten bohužel nebyl. Asi příliš velký problém napustit sáčky na led vodou a dát je do mrazáku. Pokud jsme si neřekli o pití....nechali nás sedět s prázdnými sklenicemi.....dokonce nám servírka ze stolu odnesla sklenici 7 UP kde byla ještě necelá půlka obsahu. prostě strašné...strašné a strašné......Již více nikdy....za své vydělané peníze požaduji kvalitu ..... a tam kam se jdu za ně najíst i čistotu.....to se o tomto podniku říci nedá.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Byla jsem velice spokojená.Děkuji,:-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) -:-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4

Rezervovat stůl Zpět na přehled restaurace

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO