Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
přidat do oblíbených
Hodnocení ? 100 0
O této restauraci víme, ale prozatím nesplnila naše kritéria kvality

Do tohoto podniku Vám rezervaci nemůžeme nabídnout.

Pokud si přejete vytvořit rezervaci po telefonu, číslo do restaurace naleznete v úvodu stránky. Také nám můžete poslat vaše tipy na skvělé restaurace.

Nebo se podívejte na podobné podniky

Restaurant Bohemia

Hodnocení restaurace

Celkově   
personál 4
prostředí 2
jídlo 4
Hospoda je ve stylu devadesátých let, přecpaná haraburdím z půd. Personál je přívětivý a rychlý. Jídlo bylo také také jak z devadesátých let. Zelí dvou barev, nastrouhaná mrkev, kukuřice, všeho hodně a tak. Ovšem roštěná byla skvělá.
Celkově     
personál 4
prostředí 1
jídlo 3
dnes jsme se rozhodli poobědvat v této restauraci na zahrádce.....stoly absolutně špinavé.....utřeli jsme si ho sami vlhčeným ubrousky. Sůl ve slánce naprosto zvlhlá....v popelníku asi 2 cm vody....na lavicích pavičiny...některé stoly se nedaly vůbec použít pro špínu a listí....taktéž plno listí i na zemi....dětský koutek spíše rodiče odpuzoval...než aby tam pustili své dítko si hrát. Na jídlo jsme čekali přes 1,5 hodiny.....v tomto horku jsme požadovali do pití led....ten bohužel nebyl. Asi příliš velký problém napustit sáčky na led vodou a dát je do mrazáku. Pokud jsme si neřekli o pití....nechali nás sedět s prázdnými sklenicemi.....dokonce nám servírka ze stolu odnesla sklenici 7 UP kde byla ještě necelá půlka obsahu. prostě strašné...strašné a strašné......Již více nikdy....za své vydělané peníze požaduji kvalitu ..... a tam kam se jdu za ně najíst i čistotu.....to se o tomto podniku říci nedá.
Celkově
personál 5
prostředí 5
jídlo 5
Byla jsem velice spokojená.Děkuji,:-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) -:-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)
Celkově  
personál 4
prostředí 4
jídlo 4

Tuto nabídku právě sleduje lidí.

Pozor, ať nepříjdete o dobrý stůl!

REZERVOVAT MÍSTO